Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Emlak Konut GYO Hisseleri 31,8 Milyon TL İhale Haberiyle Yükseldi

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri, bugün yapılan e-ihale açıklamasının ardından yükseldi.
Emlak Konut GYO Hisseleri 31,8 Milyon TL İhale Haberiyle Yükseldi
Son Güncelleme: 
Yorum

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (EKGYO) hisseleri, bugün şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan duyuruyla yükseldi.

Yapılan açıklamada İdealist Cadde Projesi’nden ticari ünite nitelikli 2.757,54 m2 alanlı 18 adet bağımsız bölüm toplam 31.800.000,00 TL KDV Dahil ( KDV Hariç 26.949.152,54 TL) muhammen satış bedeli ile www.emlakkonut.com.tr web sitesi üzerinden e-ihale yöntemiyle satışa sunulduğu belirtildi.

Dün en son 1,78 Türk lirasında işlem gören EKGYO hisseleri, yeni güne yatay başladı.
Emlak Konut %0,56 Yükseliş
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

TSİ 12.02’de yüzde 0,56 artıda işlem gören hisse senetlerinin gün içi hareket aralığı 1,77 – 1,80 TL oldu.

Yükselişin sürmesi durumunda hisseler için ilk teknik direnç seviyesi 1,79 Türk lirasına işaret ederken düşüş durumunda ilk destek 1,76 TL olarak izlenecek.

Hisseler Haziran ortasında test ettiği 2,27 dolardan sonra başlattığı düşüş eğilimini sürdürdü. Aylık bazda yüzde 3,3 değer kaybeden hisselerin yıllık kazancı ise yüzde 2,3’e kadar düştü.

Açık artırım haberi dün Kamuyu Aydınlatma Paltformu’na İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından yapılmıştı. İdealist GYO, şirketin İstanbul Şile’de bulunan projesine ait 19 bağımsız bölümün satışa sunulduğunu açıklarken hisseler yükselmişti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu