Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Elite Naturel İş Ortaklığını Duyurdu! Güney Kore’ye Açılıyor

Organik gıda sektöründe faaliyet gösteren Elite Naturel, Güney Kore merkezli bir firma ile iş ortaklığı anlaşmasını duyurdu. Detaylar haberde...
Elite Naturel İş Ortaklığını Duyurdu! Güney Kore’ye Açılıyor
HABER GİRİŞ

Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Cinnamon Lab Firması ile iş ortaklığı görüşmelerine yönelik açıklamada bulundu.

Şirket, Güney Kore merkezli Cinnamon Lab firması ile bir iş ortaklığı kurulması amacıyla imzalanan mutabakat (MOU) çerçevesinde görüşmelere başlandığını duyurdu.

Cinnamon Lab hakkında bilgi veren şirket, sağlıklı atıştırmalıkların, fitness ürünlerinin ve sağlıklı organik içeceklerin Güney Kore başta olmak üzere uzak doğu pazarında satış mümessilliğini yapan bir firma olduğunu belirtti.

Cinnamon Lab’ın, Celsius, Fast, Gobble, Murray River Organics ve Swiss Energy markalarının mümessiliğini yaptığı not edildi.

Elite Naturel iş ortaklığının amacını şu şekilde açıkladı:

GCM Yatırım Banner

“Cinnamon Lab ile kurulacak iş ortaklığın amacı, Şirketimiz ürünlerinin Güney Kore ve uzak doğu pazarındaki varlığını güçlendirmek ve satış hacmini artırmaktır.”

Şirketin borsada işlem gören hisseleri bugün açılışı (ELITE) 49,14 TL’den yaptı. Yıllık yüzde 296,23 prim kazandıran hisseler aylık bazda yüzde 14,75 kaybettirdi. Hisseler günlük yüzde 4’e yakın yükselişte.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.