Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

EgragCrypto XRP Rallisini İşaret Etti: Kaçıranlar Pişman Olacak!

XRP topluluğu SEC davasının sonucunu beklemeye devam ederken, son göstergeler fiyatta yeni bir ralliye işaret ediyor. Detaylar haberde;
EgragCrypto XRP Rallisini İşaret Etti: Kaçıranlar Pişman Olacak!
HABER GİRİŞ

XRP topluluğu, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve Ripple arasındaki uzatmalı davadan çıkacak kararı beklerken, kripto varlık bir kez daha ilgi odağında! Zincir üstü göstergeler, altcoinde patlayıcı bir fiyat rallisi öngörüyor.

Token, Twitter gibi popüler sosyal medya platformlarında, bir varlıktan bahsedilme oranını ölçmek için kullanılan zincir üstü ölçüm olan sosyal hakimiyet göstergesinde artış kaydetti. Bu durumun bir toparlanma işareti olarak kabul edilmesine bağlı olarak, ortaya çıkan veriler, XRP fiyatının kayıplarını silmeye yakın olduğu şeklinde değerlendiriliyor.

Bunun yanı sıra ünlü kripto analisti EgragCrypto’dan XRP fiyatının geleceğine dair çarpıcı açıklamalar geldi. İşte dikkat çekenler;

XRP’nin Sosyal Hakimiyetindeki Artış Dikkat Çekti

Kripto analitik platformu Santiment’in verilerine bakıldığında XRP’nin sosyal hakimiyetinde bir artış gözlemleniyor. Sosyal hakimiyet, XRP ile ilişkilendirilen kripto medyasındaki tartışmaların payını gösteriyor. Santiment, bu göstergeyi farklı sosyal medya platformlarından toplanan sosyal verilerin üzerine inşa ediyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Santiment

Pazartesi gününün erken saatlerinde, XRP fiyatındaki düşüşe rağmen bu alanda önemli bir artış oldu. Santiment’teki uzmanlar, XRP fiyatındaki iyileşme olasılığının sosyal hakimiyetteki artışla ivme kazandığına inanıyor.

GCM Yatırım Banner

Yukarıdaki grafikte görüldüğü üzere, sosyal hakimiyetteki artış, Mayıs ayından bu yana en büyük artış düzeyinde ve XRP fiyatlarının kısa vadede toparlanması muhtemel görünüyor.

XRP Fiyat Gelişmeleri

XRP fiyatı Haziran ortasında yaklaşık yüzde 20 düşerek bir hafta içinde 0,5647 dolardan 0,4567 dolara kadar gerileme göstermişti.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

Fiyattaki bir toparlanma, altcoini 2 Temmuz’daki en yüksek seviyesi olan 0,4971 dolara itecek gibi görünüyor. Bu, 29 Mart’taki 0,5840 dolarlık zirveden 8 Mayıs’ın en düşük seviyesi olan 0,4102 dolara düşüşün yüzde 50 Fibonacci düzeltmesiyle aynı zamana denk geliyor.

XRP fiyatının son kayıplardan kurtulup kurtulmayacağı henüz belli değil. XRP sahipleri, SEC ve Ripple davası cephesinden bir sonuç bekliyor.

EgragCrypto: Kaçıranlar, Pişman Olacak!

Twitter fenomenlerinden EgragCrypto ise haftalık XRP fiyat tablosunu değerlendirdi ve altcoinde bir ralli potansiyeline işaret etti.

İstikrar ve potansiyel yükseliş için tanımladığı 0,38 dolar ila 0,54 dolar arasında konsolidasyonun ne kadar uzun olursa, patlayıcı bir yukarı hareket potansiyelinin o derece artacağına dikkat çekti.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @egragcrypto

İvme kazanması zaman alsa da, XRP fiyatının bir kez hareket ettiğinde bunu çok hızlı ve agresif bir şekilde yaptığını vurguladı.

XRP yatırımcılarının kararlı kalmasını ve varlıklarını koruyup, birikime devam etmesini öneren isim, kaçıranların XRP topluluğuna katılmadıklarına pişman olacağını ifade etti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.