Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Düşüşü Satın Al Tavsiyesi! Bu Kripto Paralar Fırsat mı Sunuyor?

NVIDIA 2024 GTC AI konferansı öncesinde yapay zeka tokenları düşüşte! Ancak RNDR, FET, AGIX, AKT gbi tokenlar alım fırsatı sunuyor olabilir! Detaylar;
Düşüşü Satın Al Tavsiyesi! Bu Kripto Paralar Fırsat mı Sunuyor?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Yapay zeka (AI) anlatısı, NVIDIA’nın Mart ayı ortasında düzenleyeceği AI konferansıyla geri dönüş yapacak gibi görünüyor! 900’den fazla oturumun gerçekleşeceği ve 300’den fazla serginin yer alacağı etkinliğin, kripto piyasası katılımcıları arasında mevcut yapay zeka anlatısını körükleme potansiyeline sahip olduğu belirtiliyor.

Uzmanların bu görüşleri, yapay zeka tokenları için yeni bir yükseliş dalgasının yolda olabileceği şeklinde yorumlanıyor.

Bu beklenti eşliğinde, yapay zeka tokenları Render (RNDR), Fetch.AI (FET), SingularityNET (AGIX) ve Akash Network (AKT) ise gün içinde fiyatlarında düşüş kaydetti.

Bu Coinler Alım Fırsatı Sunuyor Olabilir

Piyasa uzmanlarının çoğunun düşüncesi, yüzde 1 ila yüzde 7,6 arasında değişen söz konusu fiyat düzeltmelerinin, ekosistemdeki önemli bir etkinlik olan Silikon Vadisi’nde yapılacak NVIDIA 2024 GTC konferansı öncesinde, kenarda kalmış yatırımcılara bir “dipten satın alma” fırsatı sunabileceği yönünde.

AI Tokenları Gün İçinde Çoğunlukla Kırmızı Görünümde
Kaynak: CoinMarketCap

Bu etkinliğin, son zamanlardaki yapay zeka çılgınlığından en çok faydalanan şirketlerden biri olan ve yakın zaman önce güçlü bilançosunu duyuran NVIDIA’nın ev sahipliği yaptığı en büyük yapay zeka konferansı olmasına dikkat çekiliyor. Konferansta, üretken yapay zeka ve yapay zeka alanındaki diğer segmentler üzerine çeşitli teknik atölye çalışmalarının yer alacağı bilgisi verildi.

GCM Yatırım Banner

NVIDIA konferansına katılan projelerin duyuruları veya güncellemelerinin, AI token yatırımcıları arasında yükseliş hissini körükleyebileceğinin ve bu durumun yapay zeka varlıklarındaki kazançları katalize edebileceğinin altı çiziliyor.

Etkinliğin 18-21 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Etkinlik Süreci Yeni Rallinin Fitilini Ateşleyebilir

Paratic Piyasalar verilerine göre RNDR, FET, AGIX ve AKT gibi tokenların fiyatları son 24 saat içinde sırasıyla yüzde 3,5, yüzde 3, yüzde 7,6 ve yüzde 2,3 oranlarına varan düşüşler yaşadı

Dolayısıyla, konferanstan elde edilen sonuçların yapay zeka anlatısını beslemeye katkıda bulunması koşuluyla, bu düzeltmeleri önümüzdeki haftalarda etkileyici bir yükseliş rallisi takip edebilir.

Bu arada, kripto analisti ve tüccarı Matthew Hyland, sosyal medya platformu X hesabı üzerinden paylaşımda bulunurken, RNDR fiyat tablosu hakkında yorum yaptı.

Matthew Hyland, RNDR Token için Yükseliş Beklentisini Belirtti
Kaynak: X / MatthewHyland_

Analist, AI tokenının, son çift haneli aylık kazançlarından öncekine benzer pozisyonda olduğuna dikkat çekti.

Öte yandan, son gün grafikleri durgun olsa da AGIX ve FET gibi kripto varlıklar, son bir hafta içinde sırasıyla yaklaşık yüzde 25 ve yüzde 60‘ın üzerinde getirileri ile yükseliş eğilimini korumayı sürdürüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.