Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Doğuş GYO Yenileme Çalışması için 114 Milyon TL Ayırdı

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., KAP üzerinden Gebze Center Alışveriş Merkezi'nde yapılacak yeni çalışmasını duyurdu. Detaylar haberde...
Doğuş GYO Yenileme Çalışması için 114 Milyon TL Ayırdı
HABER GİRİŞ

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kamuyu Aydınlat Platformu (KAP) üzerinden Gebze Center AVM renovasyon çalışmaları hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, bugün yönetim kurulu tarafından alınan kararları açıkladı. Buna göre Gebze Center Alışveriş Merkezi’nde AVM’nin rekabet gücünü, ziyaretçi sayısını, cirosunu ve dolayısıyla şirketimiz kira gelirlerini artırmak için renovasyon yatırımı yapılacak.

Renovasyon yatırımı kapsamında proje kontrolü için Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş’den, proje tasarımı için Mimarlık Mühendislik İnşaat AŞ.’den, aydınlatma işleri danışmanlığı için Kitiko Aydınlatma Mühendislik İnşaat A.Ş.’den hizmet alınacak.

Bu kapsamda Gebze Center AVM binası renovasyon işleri bütçenin yaklaşık 114,5 milyon TL olması bekleniyor.

Doğuş GYO Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin borsada işlem gören DGGYO hisseleri bugün açılışı 34,28 TL’den yaptı. Saat 14.50’de 37 TL’ye iğne atan hisseler, düşüşe geçerek 35,3 TL’ye geriledi.

GCM Yatırım Banner

DGGYO hisseleri yıllık bazda yüzde 10,23, kazandırırken, aylık bazda yüzde 5,08 kaybettirdi. Haftalık kaybı yüzde 12’yi geçti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.