Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Denizbank’tan Hem Maaşlara Zam Hem de Doğal Gaz Yardımı

Denizbank'ın üst yönetimi çalışanların maaşlarına zam yapıldığını ve doğal gaz yardımı sağlanacağını duyurdu. Detaylar haberde...
Denizbank’tan Hem Maaşlara Zam Hem de Doğal Gaz Yardımı
YAYINLANMA ZAMANI

Yeni yıl ile birlikte bakalar maaşlara yapılan zam oranlarını açıklamaya devam ederken en son duyuru Denizbank’tan geldi. Ayrıca banka çalışanlarına doğal gaz yardımı yapma kararı aldığını duyurdu.

Buna göre banka personelinin maaşlarına ortalama yüzde 50 artış yapıldı. Bankanın yönetimi 2023 yılı için çalışanlarına unvan bazında yüzde 45 ila yüzde 65 arası zam yapma kararı aldı.

Doğal Gaz Yardımı Yapılacak

Banka, maaş zamlarının yanında personeline doğal gaz yardımı da yapacak. Bu kapsamda çalışanlarına 1.000 TL’lik doğal gaz desteği sağlayacak.

Söz konusu doğal gaz yardımının Ocak-Haziran 2023 dönemini kapsayacağı ifade edildi. Bu kararın çalışanlar arasında sevinçle karşılandığı açıklandı.

Yakın bir zamanda çalışanlarının ücretlerine zam yapan bankalardan biri Şekerbank, bir diğeri ise Türkiye Finans Bankası olmuştu. Şekerbank, 2023 yılı için sendikalı çalışanlarının ücretlerine yüzde 50’den fazla zam yaptığını açıklamıştı.

GCM Yatırım Banner

Türkiye Finans Bankası ise personelin maaşlarına ortalama yüzde 35 zam yaptığını duyurmuştu. Banka daha önce 1 Temmuz 2022 yılında maaşlara yüzde 50 zam yapmıştı.

Denizbank Hakkında

Bankanın resmi sitesinde yer alan bilgilere göre Denizbank 1997 yılında İstanbul’da Swissotel’in bir odasında faaliyetlerine başladı.

Banka misyonunu şu şekilde açıkladı:

“Finansal hizmetlerde bir süpermarket yaklaşımı benimseyerek sektördeki pozisyonu, imajı ve kurumsal nitelikleri ile çalışanının, müşterisinin ve hissedarının memnuniyetini maksimize eden bir banka olmaktır.”

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın