Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

CW Enerji 3,5 Milyon Dolarlık Sözleşme İmzaladı

CW Enerji, 3,5 milyon dolarlık anlaşmasını açıklamasının ardından hisseleri yükselişten sonra hafif bir düşüşe geçti. Detaylar haberde...
CW Enerji 3,5 Milyon Dolarlık Sözleşme İmzaladı
HABER GİRİŞ

Yatırımcıların hisselerini ilgiyle takip ettiği şirketlerden olan CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş. yeni iş anlaşmalarını açıklamaya devam ediyor. Bugün Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyuruda bulunan şirketin hisseleri açıklamanın ardından hafif yükseldi.

CW Enerji, KAP üzerinden Egesa Elektrik İnşaat Enerji Üretim A.Ş. ile GES santral projesinde kullanılmak üzere, 545 Wp güneş paneli ürünü için anlaşma imzaladıklarını duyurdu.

Söz konusu anlaşmanın bedeli KDV hariç 3.500.262,50 dolar olduğu açıklandı.

Şirket bunun yanında ürün satışına ilişkin toplam bedelin yaklaşık yüzde 20’si oranındaki avans ödemesi tahsil edildiği kaydedildi. Söz konusu ürünlerin teslimatının 2023 yılının 3. çeyreği içerisinde tamamlanması planlandığı ifade edildi.

CW Enerji’nin (CWENE)  hisselerine göz attığımızda bugün açılışı 167,33 TL’den yaptı. Şirketin hisseleri açıklama sonrasında 171,91’e yükseldi. Bu yükselişin ardından hafif bir düşüşe geçen hisseler kapanışı 167,40’dan yaptı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.