Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

CoinW Kripto Kışında Yüzde 5 Kullanıcı Büyümesi Gerçekleştirdi

Dünyanın önde gelen dijital varlık ticaret platformlarından CoinW, kripto kışının yaşandığı süreçte kullanıcı sayısını yüzde 5 oranında yükseltmeyi başardı. Detaylar...
CoinW Kripto Kışında Yüzde 5 Kullanıcı Büyümesi Gerçekleştirdi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Dünyanın önde gelen dijital varlık ticaret platformlarından CoinW, kripto kışının yoğun bir şekilde etkisini gösterdiği son dönemde yüzde 5 oranında global kullanıcı büyümesi göstererek dikkat çekti.

TOKEN2049 Singapur etkinliğinde uzay temalı standıyla ikinci kez görünen CoinW’nin Partner ve Başkan Yardımcısı olan Sonia Shaw, After Party etkinliğinin ardından açıklamalarda bulunurken kripto kışı süresince büyümenin sürdürülmesine ilişkin bilgiler paylaştı.

Kullanıcı ve İşlem Hacimlerinde Dikkat Çeken Yükseliş

Son altı ay boyunca platformun elde ettiği başarılardan bahseden Shaw, global kullanıcıların yüzde 5 büyümesi, bu süreçte hiçbir güvenlik olayının yaşanmamış olması, 104 yeni tokenın listelenmesi, günlük spot işlem hacminin 7 milyar doları ve günlük vadeli işlem hacminin ise 35 milyar doları aşmasını ön plana çıkardı.

CoinW’nin kullanıcı odaklı prensiplere olan kararlılığını vurgularken “CoinW olarak, bu güvenle birlikte gelen sorumluluğu anlıyoruz çünkü bu sektörde güven her şeydir. Kullanıcılara olan taahhüdümüz işlemlerden öte, kullanıcıların finansal güvenliği ve huzuruyla ilgilidir.” ifadelerini kullandı.

CoinW Singapur Etkinliği
Kaynak: CoinW

“Kripto Sektörünü Yeniden Şekillendirmek için Çalışacağız”

En yüksek güvenlik, şeffaflık ve yenilik standartlarını sürdüreceklerine değinen isim açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Elbette tüm uygulamalarımızda her zaman kullanıcılarımızın çıkarları doğrultusunda hareket etmek, iyi projelerin listelenmesi için sıkı bir geçit olmamızı sağlamak ve dünya genelinde regülatörlerle yakın çalışarak kripto ve finans hizmetleri sektörünün tamamını yeniden şekillendirmeye devam etmek için çalışacağız.”

GCM Yatırım Banner

Platformun, 2023 yılı boyunca Dubai, Paris, Amerika Birleşik Devletleri, Hong Kong ve Singapur’da varlığını genişlettiğini belirtirken Singapur’un, kendileri için önemli bir pazar olduğunu ifade etti

Sonia Shaw ve Carmen Tan’ın sunum yaptığı TOKEN2049 Singapur After Party etkinliğinde 350’nin üzerinde sayıda sektör ortağı bir araya geldi. Sui, 1inch, Hacken, TinyTrader, AI Analysis gibi tanınmış global projeler konuşma yaparak yaklaşık 500 katılımcının ağırlandığı etkinliğe katkıda bulundu.

Şirket, inovatif uzay temalı standıyla güncel metaverse trendine uyum sağlayarak TOKEN2049 Singapur’un ilgi odağı oldu. Stand, ziyaretçilerini uzay kapsülünü anımsatan geleceğin teknolojik ortamına taşıyarak ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Stand, CoinW ve AI Analysis, Cointraffic, MVC, BCH Ecosystem, BCH Club, Cash, OOKC, Orders, FEG ve Pureverse gibi sektör öncüleri tarafından ortaklaşa inşa edildi. CoinW’nin standı, katılımcıların etkileşimde bulunabileceği ve USDT, trend tokenlar ve çeşitli CoinW ürünlerini kazanabileceği hediye makineleri ve şans çarkı gibi etkinliklere ev sahipliği yaptı.

Ayrıca, CoinW özel davetlerle Crypto Banter ve Mundo Crypto gibi iş ortaklarına sahada görüşlerini paylaşma fırsatı sundu. Japon dans grubu Clone Girl de dinamik dans performansları sergiledi. Bu unsurlar, CoinW’nin standını TOKEN2049 Singapur’da vazgeçilmez bir hedef olarak konumlandırdı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.