Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

CoinMarketCap’ta Uniswap Destekli ETH Tokenleri Takas Edilebilecek

CoinMarketCap ile Uniswap arasında kurulan entegrasyon ile yeni bir takas işlemi başlatıldı.
CoinMarketCap’ta Uniswap Destekli ETH Tokenleri Takas Edilebilecek
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasasının en büyük platformlarından biri olan CoinMarketCap, merkeziyetsiz borsa Uniswap ile yeni bir entegrasyon anlaşması yaptı. Buna göre CoinMarketCap’ın internet sitesinde ETH tabanlı tokenler takas edilebilecek.

CMC, sektördeki en iyi bilinen kripto piyasası veri toplayıcılarından biridir ve Nisan 2020’den beri Binance’a aittir. Sitede Ethereum tabanlı token sayfaları artık bir takas simgesi içeriyor. Bu da kullanıcıların bir cüzdan bağlamasına ve ERC-20 tokenleri arasında geçiş yapmasına olanak tanıyor.

CoinMarketCap Swap işlemi
Kaynak: CoinMarketCap

Platform, MetaMask, Coinbase, Fortmatic, Portis ve WalletConnect cüzdanları destekleyecek. Açıklamada şu an için sadece Uniswap’taki Ethereum tabanlı tokenlerin desteklendiği ve ilerleyen dönemde diğer merkeziyetsiz borsalarla entegrasyonlar olabileceği belirtildi.

CMC bu yılın başından itibaren trafiğinde önemli bir artış gördü ve Ocak ayındaki toplam 101 milyon ziyaretten Mayıs ayında 272 milyon ziyarete yükseldi. CoinMarketCap 2013 yılında kuruldu ve kripto para yatırımcılarının en çok ziyaret ettiği internet sitelerinden biri haline geldi.

Kripto platformu 2019’da, Nasdaq Global Index Data Service ve Bloomberg Terminal gibi büyük finans platformlarında kripto endekslerini başlatmıştı. CMC ilk olarak 2020 yılında Uniswap borsası ile entegrasyon çalışmaları yapacağını duyurmuştu.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.