Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Circle ile AngelList Arasında USD Coin Ortaklığı Kuruldu

USD Coin AngelList Stack güncellemesine entegre edildi.
Circle ile AngelList Arasında USD Coin Ortaklığı Kuruldu
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Tether’in rakibi USC Coin’in ihracatçısı olan Circle, AngelList platformu ile bir ortaklık kurulduğunu duyurdu. Yapılan ortaklık ile AngelList kullanıcılarına USDC üzerinden fon sağlanabilecek.

USD Coin bu ortaklık ile AngelList’teki en yeni başlangıç ​​finansman aracı oldu. VC kapitalistleri ve melek yatırımcılar, AngelList üzerinden, USDC’nin etkin olduğu bir sendikaya veya fona yatırım yaparak stabilcoin’lerle destek sağlayabilecek.

Circle CEO’su ve kurucu ortağı Jeremy Allaire, ana ürününün yeni bir başlangıç ​​finansmanı yöntemine dönüştüğünü ve bunun sadece bir başlangıç ​​olduğunu söyledi.

Bununla birlikte, AngelList’in araç yelpazesine USD Coin’in eklenmesi, erken aşamadaki girişimlere yatırım yapma sürecini daha esnek hale getirebilir.

USDC entegrasyonu, AngelList Stack güncellemesinin bir parçası olacak. AngelList Stack ile platformun tüm müşterilerine, ürünlerinin büyümesi için yeni bir ortam oluşturulacak.

Ekibinin açıklamalarına göre bankacılık, öz sermaye yönetimi, kaynak yaratma ve işe alma süreçlerini otomatikleştirmek için yeni bir iş akışı tasarlandı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.