Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Circle ile AngelList Arasında USD Coin Ortaklığı Kuruldu

USD Coin AngelList Stack güncellemesine entegre edildi.
Circle ile AngelList Arasında USD Coin Ortaklığı Kuruldu
Son Güncelleme: 
Yorum

Tether’in rakibi USC Coin’in ihracatçısı olan Circle, AngelList platformu ile bir ortaklık kurulduğunu duyurdu. Yapılan ortaklık ile AngelList kullanıcılarına USDC üzerinden fon sağlanabilecek.

USD Coin bu ortaklık ile AngelList’teki en yeni başlangıç ​​finansman aracı oldu. VC kapitalistleri ve melek yatırımcılar, AngelList üzerinden, USDC’nin etkin olduğu bir sendikaya veya fona yatırım yaparak stabilcoin’lerle destek sağlayabilecek.

Circle CEO’su ve kurucu ortağı Jeremy Allaire, ana ürününün yeni bir başlangıç ​​finansmanı yöntemine dönüştüğünü ve bunun sadece bir başlangıç ​​olduğunu söyledi.

Bununla birlikte, AngelList’in araç yelpazesine USD Coin’in eklenmesi, erken aşamadaki girişimlere yatırım yapma sürecini daha esnek hale getirebilir.

USDC entegrasyonu, AngelList Stack güncellemesinin bir parçası olacak. AngelList Stack ile platformun tüm müşterilerine, ürünlerinin büyümesi için yeni bir ortam oluşturulacak.

Ekibinin açıklamalarına göre bankacılık, öz sermaye yönetimi, kaynak yaratma ve işe alma süreçlerini otomatikleştirmek için yeni bir iş akışı tasarlandı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu