Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Çelik: Terör Örgütleri Bedelini Ağır Ödeyecek!

Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İstiklal Caddesi'ndeki saldırıdan sonra şehitler için kurulan platforma karanfil bıraktıktan sonra önemli mesajlar verdi. Detaylar haberde...
Çelik: Terör Örgütleri Bedelini Ağır Ödeyecek!
Yorum

İstanbul İstiklal Caddesinde yaşanan terör saldırısı Türkiye’yi derinden etkiledi. Olayına acısı hala tazeyken Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten konuya dair önemli açıklamalar geldi.

Olay yerine giden Çelik, şehitlerin anısına kurulan platforma karanfil bıraktı. Terör saldırısıyla ilgili açıklama yaparak, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Türkiye’nin güven ülkesi olduğunu söyleyen Çelik, zarar vermeye çalışan terör örgütlerinin hesabını ödeyeceğini bildirdi.

“Terör Örgütleri Bedelini Ağır Ödeyecek”

Ülkenin bütün terör örgütleriyle mücadele edecek ve yenecek gücü olduğunu söyledi. Güvenlik güçlerinin ilk andan itibaren etkili bir çalışma yaptığını söyledi. Failleri tespit edip hepsinin yakalanmasını sağladıklarını kaydetti.

İstiklal caddesinin bayraklarla donatılmasının ilk saatlerden itibaren ortaya çıkan ruh olduğunu belirtti.

Türkiye’ye göz diken bütün terör örgütlerinin bedelini ağır şekilde ödeyeceğini kaydetti. Çelik, “Türkiye’deki vatanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Kaybettiğimiz canlarımıza rahmet diliyoruz ve yaralılarımızın bir ana evvel sağlıklarına kavuşmasını temenni ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

İstiklal Caddesi’ndeki saldırıyla ilgili en son bilgi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan geldi. İstiklal Caddesi’ndeki saldırının Münbiç’ten olduğunu söyledi. Bu saldırıların yaşanmasının seçime yaklaşırken Türkiye’yi istikrarsızlık cenderesine çekme çabası olduğunu vurguladı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu