Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Casper (CSPR) İlk Borsası AscendEX’te Listeleniyor

Kripto para geçtiğimiz günlerde ön satış ile sunulmuştu.
Casper (CSPR) İlk Borsası AscendEX’te Listeleniyor

Eski adı ile Bitmax olarak bilinen AscendEX borsası, yeni bir coin daha listeliyor. CasperLabs Token, AscendEX borsasında USD çiftinte satışa sunulacak. Casper, kurumsal ve geliştiricilerin benimsemesi için optimize edilmiş, merkezi olmayan bir teminat kanıtı blok zinciri ağı olarak geliştirildi.

Geçtiğimiz günlerde Coinlist borsasında Casper, ön satışa sunulmuştu. Katılımcılar arasında düzenlenen çekiliş ile sınırlı sayıda yatırımcıya coin dağıtımı gerçekleştirildi. Dağıtım sonrası tokenin fiyatının ne olacağı ise en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Casper, AscendEX'te listeleniyor

Kripto para 11 Mayıs tarihinde AscendEX borsasında işleme açılacak. İlerleyen dönemde başka borsalarda da listelemelerin olması bekleniyor.

Casper Network, Correct-by-Construction (CBC) Casper spesifikasyonundan oluşturulan ilk canlı blok zinciridir ve ağın, performans veya güvenlikten ödün vermeden neredeyse her varlığı tokenize ederek sürdürülebilir yeni pazarlar yaratmasına ve değerin kilidini açmasına izin veriyor.

Casper esnek bir yapıya sahip olmakla beraber, blok süreleri ağ koşullarına göre ayarlanabilir. Bu faydalar, işlemlerin daha hızlı tamamlanmasını sağlıyor ve kullanıcıların protokolün veri çıktısına olan güvenini artırıyor.

Casper, işletmelerin güvenlik veya performanstan ödün vermeden gizlilik tercihlerine bağlı olarak genel, izinli ve özel ağ yinelemeleri arasında seçim yapmalarına olanak tanıyor. Değişen iş ve geliştirici tercihlerine dayanacak şekilde üretilen kripto para, yükseltilebilir sözleşmeler, geliştiricilerin ve kuruluşların uygulamalarını zaman içinde iyileştirebilmelerini sağlıyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum