Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

BVSAN ve BRLSM Yeni Sözleşmelerini Duyurdu!

Borsada işlem gören BVSAN, iki etaplık sözleşmesini, Birleşim Mühendislik ise bağlı ortaklığı ile birlikte imzaladığı yeni iş ilişkisini paylaştı. İşte detaylar;
BVSAN ve BRLSM Yeni Sözleşmelerini Duyurdu!
HABER GİRİŞ

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret (BVSAN), Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisine yönelik açıklama yaptı. Şirket, İrlanda’da kurulacak olan bir enerji santralinin çelik konstrüksiyonun imalatı konusunda sözleşme yaptığını duyurdu.

Yapılacak işin iki etaptan meydana geldiği, sözleşme bedelinin ise 875.260 euro olduğu paylaşıldı. İşin ilk etabının Ağustos 2023 tarihinde teslim edilmesinin planladığı belirtildi.

BVSAN, 22 Mayıs’ta yatay seyrederek 42,4 TL’den işlem görüyor. Hissede haftalık kazanç yüzde 9’u gösterirken aylık yüzde 27,6 değer kaybı görüldü.

Birleşim Mühendislik

Borsada BRLSM koduyla işlem gören Birleşim Mühendislik, şirket ve bağlı ortaklığının sözleşmelerini duyurdu.

Yapılan açıklamada şirketin ve bağlı ortaklığı olan Erde Mühendislik’in Kuzu Toplu Konut İnşaat arasında Halk Yapı Dilovoası Sanayi Merkezi Projesi kapsamında sözleşme imzaladığı ifade edildi.

GCM Yatırım Banner

Birleşim Mühendislik, Mekanik tesisat işleri için 3.265.229 dolar ve 54.682.609 TL, Erde Mühendislik ise Elektrik tesisatı işleri için 3.970.430 dolar ve 44.533.292 TL bedelinde sözleşme imzaladı.

İş süresinin 12 ay olarak planlandığı kaydedildi.

BRLSM, sözleşme açıklamalarından güç alarak günlük bazda yüzde 7 artarak 8,3 TL’ye çıktı. Hissede haftalık yüzde 8, yıllık yüzde 91,7 oranında artış görüldü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın