Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bu Altcoinlere Dikkat! Noel Baba Rallisinin Yıldızı Olabilirler!

2022 yılının son ayına genel bir toparlanma ile giren kripto para piyasasında olası Noel rallisinde ön plana çıkabilecek 5 altcoin yatırımcıların radarında...
Bu Altcoinlere Dikkat! Noel Baba Rallisinin Yıldızı Olabilirler!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasasında yatırım fırsatı arayanların gözü şu sıralar olası bir Noel rallisinde! Yeni yılın ilk günlerinde piyasanın yükselişe geçeceği beklentisiyle ortaya çıkan Noel Baba rallisinin gerçekleşmesi halinde bazı kripto para birimlerinin rakiplerine kıyasla öne çıkacağı düşünülüyor.

Trading Education’ın finansal analistleri muhtemel Noel Baba rallisi esnasında sert yükselişler gösterme kapasitesine sahip altcoinlerin listesini paylaştı.

Analistlerin yükseliş adayı kripto para birimleri şöyle sıralanıyor:

Binance Coin (BNB) için Öncelikli Hedef 600 Dolar!

Binance Coin veya BNB, dev Binance borsasının dijital para birimidir. Platform, yatırımcıların ve tüccarların BNB kullanarak işlem yapmasına ve ücret ödemesine olanak tanır. İlk olarak Ethereum blok zincirinde ERC-20 standardında çalışan BNB artık platformun yerel tokenı olarak biliniyor.

2017 yılında gerçekleşen oldukça mütevazı lansmanından bu yana kripto para yıllar içinde çok şey başardı. 2018 kripto para kışına rağmen BNB, altcoin piyasasında dikkate değer bir dayanıklılık gösterdi. 2022’ye doğru Ethereum veya Bitcoin’e kıyasla fiyatını çok daha yükselten varlık, kripto meraklıları arasında bu yıl da büyük ilgi görüyor.

GCM Yatırım Banner

BNB’nin geleceği büyük ölçüde Binance platformunun genişlemesine bağlıdır. Ve platformun mevcut senaryosuna bakıldığında geleceği oldukça olumlu görünüyor. Bu durum potansiyel olarak yeni zirvelere yol açabilir.

Bu nedenle birçok kripto analisti, BNB’nin fiyatının 2023’te 600 doları geçeceğini tahmin ediyor ve bu da onu 2022 Noel Baba rallisi sırasında patlama yapabilecek en önemli kripto para birimlerinden biri yapıyor.

Dogecoin (DOGE) Büyük Potansiyele Sahip

Başlangıçta şaka amaçlı kripto para olarak pazarlanan Dogecoin, belki de kurucularının orijinal fikrini muazzam bir şekilde aşan tek kripto paradır. DOGE artık ilk 20 hatta ilk 10 kripto para biriminden biri haline geldi ve yatırımcılar arasında güçlü bir topluluk oluşturmuş durumda.

Yıllar geçtikçe topluluk o kadar büyüdü ki, 2020’de teknoloji kralı Elon Musk’ın bile ilgisini kazandı. Bu ilgi, Dogecoin’in benzeri görülmemiş rallisini büyük ölçüde hızlandırdı. Artan benimseme, parlak geleceği için bir temel görevi görmekte.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Paratic Piyasalar

2013 lansmanından bu yana, Dogecoin oldukça iyi bir grafiğe sahip. Aslında, son birkaç yılda, tüm kripto pazarı sahnesinde en önde gelen kripto para birimlerinden biri haline geldi.

Dogecoin, 2021’in ortasında tüm zamanların zirvesi olan 0.73 dolara ulaştığı dönemde en popüler dördüncü para birimiydi. Bu durum, şu anki fiyatı ile kıyaslandığında DOGE’un yükseliş için ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu gösteriyor.

Polygon (MATIC) İlk 10’a Girdi!

Polygon, Ethereum’a uygun blockchain ağlarını bağlamak ve oluşturmak için kullanılır. Çok zincirli Ethereum ortamına yardımcı olmak amacıyla bu altyapı, uygulanabilir Ethereum çözümlerini sınıflandırır. Polygon Network’ü kontrol eden Ethereum varlığı, Polygon’un yerel Ethereum tokenı olan MATIC’tir.

Aktif cüzdanlar nedeniyle müşterilerin artması, MATIC’in fiyatını etkileyen faktörlerden biridir. Ethereum platformlarındaki tüm ödemeler genellikle ağır gas maliyetlerine eğilimli olduğundan, Polygon ağı Ethereum kullanıcıları için alternatif bir seçenek olabilir.

Yakın gelecekte fiyatı daha öngörülebilir hale gelecek olan MATIC kısa ve uzun vadeli yatırımcılar için en iyi seçeneklerden birisi olarak gösterilmektedir.

Solana (SOL) Sert Hareketlere Hazırlanıyor

Qualcomm’un (QCOMM) kıdemli yazılım mühendisi Anatoly Yakovenko ve iş arkadaşı Greg Fitzgerald, Solana’yı yeni, yüksek performanslı bir blok zinciri ortaya koyan kapsamlı bir platform olarak yarattı.

Solana, çeşitli kredi teknikleri, DeFi girişimleri, NFT ticareti, Web3 uygulamaları ve merkezi olmayan piyasa (DEX) kaynakları içerir. Ayrıca DeFi ve NFT’ler için tasarlanmış bir Solana cüzdanı olan Phantom’a sahiptir.

Solana ve Ethereum, başlıca iki alanda birbirini güzel bir şekilde tamamlar: Hız ve ucuz ticaret maliyetleri. İşlemleri 15-30 saniye ile sınırlayan ağ tasarımının neden olduğu tıkanıklık nedeniyle Ethereum’un gas fiyatları yüksektir. Solana’nın daha düşük gas ücretleri için ticaret yetenekleri sunarak topluluğa daha iyi bir alternatif sağladığı nokta burasıdır. SOL, ayırt edici özelliklerinin bir sonucu olarak, 2023’te patlayacak ve 2022 Noel baba rallisinde sert hareketler gösterebilecek kripto varlıklardan birisidir.

Aave (AAVE) Rallinin Büyük Yıldız Adayı

Aave, yatırımcıların altcoinler ve stablecoinler gibi çeşitli dijital değerli varlıkları ödünç verebileceği ve ödünç alabileceği Ethereum tabanlı bir finansal piyasadır. Aave aynı zamanda, tüketicilerinin faizli ödemeler karşılığında varlık ödünç vermesine ve bir aracıya ihtiyaç duymadan çeşitli kripto para birimleri toplamasına izin veren merkezi olmayan bir finans (DeFi) ağı olan Aave forumunun yerel bir kripto para birimidir.

Aave şu anda kripto para birimi endüstrisinde en çok kazandıran DeFi girişimlerinden biridir. Stani-Kulechov tarafından geliştirilen bu prosedür, artık DeFi katılımcıları için en yaygın bilinen seçenektir. Aave platformunda, çoğu DeFi projesinde olduğu gibi bir borç verme ve ödünç alma özelliği sunulur.

Borç verenler, dijital varlıkları, hızlı bir şekilde faiz kazanabilecekleri, farklı şekilde tasarlanmış likidite havuzlarına yatırabilirler. AAVE platformundaki yatırımcılar, platform maliyetlerinde bir indirim elde eder. AAVE aynı zamanda protokolü geliştirmeye erişmelerine izin veren bir yönetim tokenı olarak işlev görür. Uzmanlar, Aralık 2022’de olası bir ralli öngörüyor ve AAVE bu rallinin en büyük yıldızlarından biri olmaya aday.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın