Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

BNB Chain ile Google Cloud Blockchain ve Web3 için Bir Araya Geliyor

Binance Smart Chain ile Google Cloud arasında kurulan ortaklık, kripto ekosistemindeki yeni girişimleri desteklemeyi hedefliyor. Ayrıntılar geliyor...
BNB Chain ile Google Cloud Blockchain ve Web3 için Bir Araya Geliyor
HABER GİRİŞ

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen BNB Chain ile Google Cloud arasında, Web3 ve blockchain odaklı ortaklık kuruldu. BNB Chain’e dayalı projeler artık zincir üzerindeki verileri analiz etme ve Google Cloud aracılığıyla bilgileri şifreleme yeteneği de dahil olmak üzere Google Cloud altyapısına erişebilecek.

BNB odaklı hızlandırıcı program kapsamındaki yaklaşık 150 proje de Google Cloud’un başlangıç ​​destek programına hızlandırılmış erişim elde edecek. Bu projeler, veri şifreleme ve zincirdeki verilerin gerçek zamanlı olarak isteğe bağlı analizi için Google Cloud’dan da yararlanabilecek.

Ortaklık ile geliştiricilere ve projelere, teklifleri ölçeklendirmek için karbon nötr bulut altyapısına erişim sağlayan bir platform oluşturulması amaçlanıyor. Ortaklık ayrıca BNB ekosistemindeki belirli Web3 oluşturucuların Google for Startups Bulut Programına erişimini de kolaylaştıracak.

Web3 oluşturucular ayrıca Google üyeleriyle ve şirketin veri yönetimi, veri analizi, yapay zeka, makine öğrenimi ve sıfır güven güvenliği alanlarındaki teknik konu uzmanlarıyla bağlantı kurabilecek.

Web3 geliştirici atölyelerinin yanı sıra Google Cloud eğitimleri ve sertifikaları da katılımcılara sunulacak. BNB Chain, Şubat ayında BNB İşaret Zinciri ve BNB Akıllı Zincirinin birleştirilmesiyle oluşturuldu.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın