Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Blockchain.com Bitcoin Üzerinde Marj Ticareti Başlatıyor

Borsa kullanıcılardan gelen taleplere kayıtsız kalmadı ve marj ticaretini başlattı.
Blockchain.com Bitcoin Üzerinde Marj Ticareti Başlatıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Bitcoin değişim platformu Blockchain.com, marj ticareti hizmetlerini başlattığını duyurdu. Blockchain.com, Bitcoin marj ticaretinin 2019’da değişim hizmetini başlatmasından bu yana kullanıcılardan düzenli talep olduğunun altını çizdi.

Duyuruya göre platform, 5 kata kadar kaldıraçla BTC/USD çifti için marj ticareti başlatacak. Borsanın Bitcoin marj ticareti hizmeti, İtalya, Fransa, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri için önemli istisnalar dışında yaklaşık 150 ülkedeki kullanıcılara sunulacak.

Diğer muaf tutulan yargı bölgeleri arasında Japonya, Almanya, Avusturya, Birleşik Krallık ve Hollanda yer alıyor. Kullanıcıların bu ticareti yapabilmesi için tam kimlik doğrulamasından geçmesi gerekiyor. Altın onaylı kullanıcılar bu hizmetten yararlanabilecek.

Marj ticaretinin başlatılması, ürün kataloğunu kripto para birimi değişim hizmetlerini içerecek şekilde genişletmesinden bu yana Blockchain.com önemli bir adım olarak görülüyor. Platform geçtiğimiz Ağustos’ta kripto para işlem hacmi ile 1 trilyon doları aştı.

2023 yılında ise halka arzın gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Daha önce Coinbase halka arz planlarını hayata geçirmişti. Blockchain.com ile beraber Kraken ve Circle gibi şirketlerin de benzer planları olduğu biliniyor.

Cüzdan ve değişim platformu aynı zamanda yılın başlarında birden fazla bağış toplama turu gerçekleştirdi ve Mart ayından bu yana 5,2 milyar dolarlık bir değerleme gerçekleştirdi

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%