Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Birleşim Mühendislik ve Oncosem’den Güncel Duyurular

Oncosem Onkolojik Sistemler milyonluk ihale teklifiyle ilgili açıklama yaparken, Birleşim Mühendislik ise 20,6 milyonluk sözleşme görüşmesi hakkında duyuruda bulundu. İşte detaylar...
Birleşim Mühendislik ve Oncosem’den Güncel Duyurular
Yorum

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. ihale süreci hakkında, Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş. ise şirketin yeni iş ilişkisi hakkında bugün Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yaptı.

Şirket, Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından yapılan ihalede en uygun teklifi verdiğini duyurdu.

Oncosem Onkolojik Sistemler, KAP üzerinden şu açıklamayı yaptı:

“Şirketimiz, Dr. Abdurrahman YURTASLAN Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından yapılan ‘’2023 Yılı Kemoterapi İlaç Hazırlama Hizmet Alımı” ihalesine katılmıştır. Yapılan ihaleye 2 (iki) şirket iştirak etmiş olup; 8.160.426,00TL ile en uygun teklifi firmamız vermiştir. Kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

Birleşim Mühendislik Milyonluk Sözleşme Görüşmelerini Başlattı

Bir diğer yandan Birleşim Mühendislik ise yeni iş ilişkisine yönelik duyuruda bulundu. Şirketin Cevahir Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş. ihalesinin başarıyla sonuçlandığını açıkladı.

Birleşim Mühendislik tarafından şu açıklama yapıldı:

“İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Borsa İstanbul Projesi Faz 2 kapsamında Şirketimiz ihaleye teklif vermiş olup, işveren Cevahir Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş. ihalenin lehimize sonuçlandığını bildirmiştir. Sözleşme bedeli 20.650.000 TL (KDV dahil) olup, işveren ile sözleşme görüşmelerine başlanmıştır. Süreç ile ilgili kamuya bilgilendirme yapılacaktır. İş süresi 4 ay olarak planlanmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Söz konusu açıklama sonrasında şirketin (BRLSM) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 14:40 itibarıyla en yüksek 10.98, en düşük ise 10.7’yi gördü.

Saat 15:50 itibarıyla ise yüzde 4,49’luk artışla 10.71’den işlem gördü.

Bu gelişmelerin öncesinde Birleşim Mühendislik Aralık 2022’de RMİ Rönesans Medikal Taahhüt İnşaat A.Ş. ile 21,4 milyonluk iş anlaşması hakkında açıklama yapmıştı.

Oncosem Onkolojik Sistemler ise Ocak ayının başlarında Ukrayna’ya 1 milyon 921 bin 356,10 TL tutarında ihracat gerçekleştirdiğini duyurmuştu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu