Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bir Gecede 2 Katına Çıktı! Altcoin için Yükseliş İşareti mi?

Shibarium günlük işlemlerinin bir gecede neredeyse iki katına çıkmasının, SHIB fiyatındaki toparlanmayı destekleyebileceği belirtiliyor. Detaylar haberde;
Bir Gecede 2 Katına Çıktı! Altcoin için Yükseliş İşareti mi?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Shiba Inu için ölçeklendirme çözümü olan Shibarium, işlem aktivitesinde dikkat çekici bir artış ortaya koydu. Uzmanlar, işlem sayısındaki artışın, Shibarium’daki yükselen aktivitenin göstergesi olduğunu ve tüccarlar arasında SHIB fiyatına yönelik yükseliş görünümünü artırdığını belirtiyor.

Shibarium İşlemleri Bir Gecede İki Katına Çıktı

Shibarium’un toplam işlem sayısı 4 milyon sınırını aşarken protokol lansmanından bu yana toplam 4.133.220 işlem gerçekleştirdi. 22 ila 23 Kasım tarihleri arasında Shibarium’daki günlük işlemler bir gecede neredeyse iki katına çıkarak 29.280’den 43.690‘a yükseldi.

İşlemlerdeki artış, Shiba Inu ekosistemi için yükseliş işareti olan artan aktivitenin göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Shibarium Günlük İşlemler Grafiği
Kaynak: Shibarium

SHIB fiyatı haftalık tabloda yüzde 5 civarında gerileme gösteriyor. Meme coin, son fiyat düzeltmesinde kazançlarını silerek yatırımcılarını üzdü.

Ancak, verileri değerlendiren kripto stratejisti Ekta Mourya, kullanımdaki artış ve Shiba Inu’nun ölçeklendirme çözümünün hızla benimsenmesinin, SHIB fiyatı için yükseliş tezini ateşleyebileceğini belirtti.

GCM Yatırım Banner

Öte yandan SHIB yatırımcıları, meme coin’in Bitcoin (BTC) ile birlikte yükseldiği geçen ay yüzde 11,23 oranında getiri elde etti.

İlk Etapta Yüzde 10’luk Yükseliş İhtimali

Analist, fiyat değerlendirmesinde, SHIB’nin 12 Ağustos’taki 0,0000113 dolarlık yerel zirvesinden 19 Ekim’deki 0,00000664 dolarlık dip seviyesine düşüşünün yüzde 50’lik geri çekilmesi olan 0,0000090 dolar hedefini gözlediğine dikkat çekti. Fiyatın, bu hedefe ulaşırken yaklaşık yüzde 10 yükselebileceğini belirtti.

SHIB Fiyat Tahmin Analizi
Kaynak: TradingView

SHIB fiyatının, günlük mum çubuğu kapanışını 50 günlük üstel hareketli ortalamanın altında 0,00000801 dolar seviyesinden yapması durumunda ise yükseliş tezinin geçersiz hale gelebileceği uyarısında bulundu.

Bu senaryoda, SHIB fiyatının 0,00000775 dolar seviyesindeki yüzde 23,6’lık geri çekilmeden destek bulmasının muhtemel olduğunu sözlerine ekledi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.