Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Binance Smart Chain Ağında EIP-1559 Gibi Sürekli Yakım Teklif Edildi

BSC ağındaki yakımlar ile işlem ücretlerinin düşürülmesi önerildi.
Binance Smart Chain Ağında EIP-1559 Gibi Sürekli Yakım Teklif Edildi

Binance Smart Chain için yapılan yeni bir teklif, Ethereum’un EIP-1559’u aracılığıyla uygulanana benzer şekilde düzenli bir ücret yakma mekanizması benimsemesi gerektiğini öne sürüyor. Şu ana kadar teklif taslak aşamasında ve uygulanmak üzere oylamayı bekliyor.

Teklif, her bloktaki işlem ücretlerinin bir kısmının yakılmasını ve oranın ağın yönetim sistemi aracılığıyla ayarlanabilmesini tavsiye ediyor. Bunun olması halinde ağdaki doğrulayıcıların bunun yerine yok edilecekleri için daha az işlem ücreti alınacaktır.

Bu, zaman içinde dolaşımdaki BNB arzını düşürmeye yardımcı olacaktır. Kripto paralar üzerindeki yakımlar, arzı azaltıyor ve bu nedenle fiyat artışı yaşanıyor. Teklif, yakılan ücretlerin kısmının başlangıçta %10’a ayarlanması gerektiğini içeriyor.

Oylama yapılması için için minimum 2.000 BNB yatırılması gerekiyor. Böyle bir durumda, ağdaki doğrulayıcılar, yapılacak değişikliklere lehte veya aleyhte oy verebilir. Teklif geçerde değişiklik hemen uygulanacaktır.

Teklif Ethereum ağında gerçekleşen EIP-1559 ile benzer olmasına rağmen bazı farklar içeriyor. Bu değişiklik, her işleme, talebe göre yükselen ya da düşen bir yakma ücreti ekliyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum