Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

BARMA İddialara Açıklık Getirdi! CW’den Yeni Anlaşma

Borsa İstanbul’da işlem gören BARMA, kendisiyle ilgili yapılan paylaşımlara açıklık getirirken CWENE yeni iş ilişkisini duyurdu. İşte detaylar;
BARMA İddialara Açıklık Getirdi! CW’den Yeni Anlaşma
Yorum

Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret (BARMA), Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden şirketle ilgili ortaya atılan iddialara yönelik açıklama yaptı. Son günlerde sosyal medyada şirket ve Yönetim Kurulu Başkanı hakkında gerçeği yansıtmayan yatırımcıları panikleten ve zarara uğratmayı amaçlayan, hakarete varan paylaşımlar yapıldığı belirtildi.

Bu paylaşımlar kapsamında sorumlular hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulduğu duyuruldu. Şirketin 3 fabrikası ve 830 kişilik personeli ile faaliyetlerini en üst seviyede devam ettirdiği vurgulandı.

BARMA, günlük yüzde 2,6 artışla 13 TL’den işlem gördü. Şirketin hisseleri haftalık yüzde 4 gerilerken aylık yüzde 11,3 yükseliş gösterdi.

CW Enerji

Borsada CWENE koduyla işlem gören CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi, ürün satışı hakkında açıklama yaptı. Şirket, DBE Elektrik Mühendislik Proje ve Danışmanlık ile güneş paneli ürünü için toplamda 5.251.031 dolar tutarlı anlaşma sağaldığını duyurdu.

Ürün satışına ilişkin bedelin yaklaşık 1.858.865 dolar tutarındaki kısmının tahsil edildiği, söz konusu ürünlerin teslimatının 2023 yılının 4. çeyreğinde tamamlanacağı kaydedildi.

CWENE, günlük yüzde 1,4 yükselerek 168 TL’ye çıktı. Hisse haftalık yüzde 0,5 kayıp verirken yatırımcısına aylık yüzde 55,2 oranında kazanç sağladı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu