Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bahçeli: Emekli Maaşı Düzenlemesi Kısa Sürede Sonuç Verir

MHP lideri Bahçeli, daha önce eleştirilerde bulunduğu emekli maaşı zammı için yapılan düzenlemeye dair açıklama yaptı.
Bahçeli: Emekli Maaşı Düzenlemesi Kısa Sürede Sonuç Verir
Son Güncelleme: 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Temmuz ayında gündeme getirdiği ancak enflasyona karşı iyileştirme yapılmayan emekli maaşı düzenlemesi hakkında açıklama yaptı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 28. dönem 2. yasama yılı açılışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan MHP lideri, Meclis’in açılmasını dört gözle bekleyen emekliler için konuştu.

Açlık sınırının üzerine çıkamayan emekli aylıklarının iyileştirilmesi için düzenlemenin Meclis’e getirileceğine yönelik açıklamalar sonrası söz konusu çalışmaların olduğunu doğruladı.


Düzenlemenin hayata geçeceği tarih hakkında bilgi vermeyen Bahçeli, “Cumhurbaşkanlığı hükümeti çok yönlü bir çalışma içerisinde. Zannediyorum kısa sürede sonuç verir” diye konuştu.

Emekli aylıklarının artırılması için daha önce yaptığı açıklamaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletip iletmediği sorusuna, “Bizim özel bir görüşmemiz olmadı” yanıtını verdi. (AA)

MANŞET HABER
Dış Ticarette Denge Zamanı: Açık Kapanıyor mu?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu