Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Avrasya’nın En Büyük Blockchain Etkinliği İstanbul’da Düzenlenecek

İstanbul, 10-11 Mayıs 2023 tarihlerinde Avrasya'nın en büyük blockchain etkinliğine bir kez daha ev sahipliği yapacak. Detaylar haberde;
Avrasya’nın En Büyük Blockchain Etkinliği İstanbul’da Düzenlenecek
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Avrasya’nın en iyi blockchain etkinliği olarak nitelendirilen Blockchain Economy Istanbul Summit, bu yıl bir kez daha İstanbul’da düzenlenecek. Etkinlik, blok zinciri ve kripto para toplulukları için bölgenin birincil buluşması olacak.

İngiltere merkezli teknoloji ve medya şirketi Teklip’in organize ettiği etkinlik 10-11 Mayıs 2023 tarihlerinde düzenlenecek.

Türkiye Nüfusunun Yüzde 16’sı Kripto Para Birimine Sahip

Mevcut tahminlere göre Türkiye nüfusunun yüzde 16’sı veya 13.6 milyon kişi kripto para birimlerine sahip. Bu istatistikler İstanbul ve Türkiye’yi dünyanın en büyük kripto sahibi bölgelerinden biri haline getiriyor.

Blockchain Ekonomi Zirvesi, 10-11 Mayıs 2023 tarihlerinde Pullman İstanbul Hotel & Convention Center’da dünyanın en iyi kripto şirketlerini ve blockchain girişimcilerini ağırlayacak.

Beş yıl üst üste Avrasya’nın en büyük blockchain ve kripto etkinliği olarak kabul edilen zirve, geleceğin finansal teknolojilerine odaklanan çeşitli konuları ele alacak, kapsamlı ağ oluşturma fırsatları sunacak. Etkinliğe 80’den fazla ülkeden katılımcılar konuk olacak.

GCM Yatırım Banner

NFT’lerin önemi, blockchain oyunları, DeFi, metaverse ile yeni gerçeklik, blockchain teknolojilerinin kurumsal olarak kabulü, kripto para birimlerine yatırım ve ticaret, kripto borsaları ve kullanıcı fonlarını korumaya yönelik düzenlemeler gibi temel konular ele alınacak.

Sektörün Tanınmış İsimleri Katılım Gösterecek

Başlıca katılımcılar arasında şu isimler yer alıyor:

  • Meltem Acet – Show TV Haber Sunucusu
  • Tom Lee – Wall Street Stratejisti, FS Insight
  • Lennix Lai – OKX Finansal Piyasalar Genel Müdürü
  • Michaël van de Poppe – Yatırımcı, Analist
  • Adrian Zduńczyk – The Birb Nest’in Kurucusu
  • Ayhan Demirci – Direktör, Veri ve Analitik, KoçDigital
  • Mohamed Issa – Chainalysis Bölge Müdürü
  • Koray Kocabaş – Demirören Teknoloji Büyük Veri Analitiği Direktörü
  • Zeki Yimin – MEXC Türkiye Operasyon Başkanı
  • Ramazan Sarı – Türk Hava Yolları Dijital İnovasyon ve İş Geliştirme

İsim sponsorluğunu dünyaca ünlü kripto para borsası OKX’in üstlendiği organizasyona B2Broker, DMCC, Uniqan Capital, WhiteBit, MEXC, Foxify P2P Trading, KuCoin ve Bitmain gibi kripto sektörünün önemli markaları destek veriyor.

Organizasyonun resmi internet sitesi blockchaineconomy.istanbul/tr üzerinden daha detaylı bilgilere ulaşılabileceği belirtilirken, blockchaineconomy.istanbul/tr/tickets adresi üzerinden organizasyona katılım şartları öğrenilebilmekte. Ayrıca organizasyona STPromo15 kodu ile indirimli bilet alınabileceği belirtildi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın