Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Astor Enerji’den 5,7 Milyon Dolarlık İş

Astor Enerji, Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından gerçekleştirilen ihaleyi aldıklarını ve sözleşmenin imzalandığını duyurdu. Detaylar haberde...
Astor Enerji’den 5,7 Milyon Dolarlık İş
Yorum

Astor Enerji A.Ş, Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden ihale sonucu ve sözleşmesi hakkında açıklama yaptı.

Şirket, Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından gerçekleştirilen “TD22001744 – Havalı Hücre & Köşk Standart Alımı” ihalesine yönelik duyuruda bulundu.

En uygun teklifin verildiği ve iş bedelinin 5.795.000 dolar olduğu belirtildi.

Astor Enerji tarafından yapılan açıklamada “İhale itiraz süresi içerisinde gelen taleplerin değerlendirilmesi sonrasında ihale sonucunda değişiklik yapılması hakkı saklı kalmak üzere ihaleyi düzenleyen firma tarafından 11.04.2023 tarihinde Şirketimiz, sözleşme imzalamaya davet edilmiştir.” ifadeleri kullanıldı.

Astor Enerji Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketten yapılan açıklama sonrasında (ASTOR) kodlu hisselerine göz attığımızda  saat 14.20 itibarıyla en yüksek 56.95’i, en düşük 56.6’yı gördü. Saat 14.36 itibarıyla yüzde 0.44’lük düşüş ile 56.50 den işlem gördü.

Hisselerde haftalık bazda yüzde 5,78’lik, aylık bazda yüzde 8,72’lik ve yıllık bazda ise yüzde 312.73’lük artış gerçekleşti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu