Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Astor Enerji’den 1,9 Milyon Euroluk Anlaşma

Astor Enerji, İspanya'dan 1,9 milyon euroluk sipariş aldığını Kamu Aydınlatma Platformu üzerinden duyurdu. Detaylar haberde...
Astor Enerji’den 1,9 Milyon Euroluk Anlaşma
HABER GİRİŞ

Yatırımcılar tarafından hisseleri ilgiyle takip edilen şirketlerden biri olan Astor Enerji A.Ş, yeni iş ilişkilerini duyurmaya devam ediyor. Şirket bugün konuya yönelik Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklamada bulundu.

Astor Enerji, İspanya’da özel bir firma ile anlaştığını duyurdu.

Şirket, söz konusu sözleşmenin 27.06.2023 tarihinde imzalandığını duyurdu. Anlaşmanın bedeli 1.908.900 euro olduğu açıklandı.

Bu kapsamda 2 adet güç transformatörü satış sözleşmesi imzalandığını söyledi. Şirket, yapılan sözleşmenin 2022 yılı hasılat oranının yüzde 0,73 olduğunu bildirdi.

Astor Enerji Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Astor Enerji’nin borsada işlem gören (ASTOR) kodlu hisselerine göz attığımızda bugün açılışı 69,0 TL’den yaptı.

GCM Yatırım Banner

Şirketin hisselerinde açıklama sonrasında hafif bir yükseliş görüldü. Hisseler saat 17.33 itibarıyla 69.50 TL’den işlem gördü. Sonrasında hafif bir düşüşün ardından kapanışı 68.4 TL’den yaptı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın