Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Aracı Kurum Yüzde 230’dan Fazla Kazandıran Hisseyi Önerdi

Borsa yükselirken Tacirler Yatırım günlük bülteninde 4 hisseyi önerdi. Yıllık yüzde 230'dan fazla kazandıran hisse listede yer aldı. Detaylar haberde...
Aracı Kurum Yüzde 230’dan Fazla Kazandıran Hisseyi Önerdi
HABER GİRİŞ

Rekorlar seviyeleri görmeye doymayan BIST 100 endeksi, bugün açılışı 9217,45 puandan yaptı. Aracı kurumlar ise BIST 100 yükselirken hisse önerilerini paylaşmaya devam ediyor. Tacirler Yatırım, günlük bülteninde 4 hisse için yükseliş beklenildiğini not etti.

Tacirler Yatırım, günlük büteninde ASELS, BIMAS, PETKM ve YKBNK hisseleri için yükseliş yönlü hareket beklediğini bildirdi.

Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş’nin ASELS kodlu hissesi için hedef fiyat 55,30 TL olarak kayda geçti. Bim Birleşik Mağazalar A.Ş’nin BIMAS kodlu hissesi için hedef fiyat 402,50 TL olarak not edildi.

Aracı kurum, Petkim Petrokimya Holding A.Ş’nin PETKM kodlu hissesi için hedef fiyat 24,72 TL, Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş’nin YKBNK hissesi için hedef fiyat 24,02 TL seviyesinde belirtti.

Tacirler Yatırım Hisse Önerisi
Kaynak: Tacirler Yatırım

Hisselerin Son Durumu

ASELS hissesi yıllık bazda yüzde 100’den fazla kazandırdı. Yazım sırasında 53,3 TL’den işlem gördü.

GCM Yatırım Banner

Yıllık yüzde 230’dan fazla kazandıran BIMAS hissesi yazım sırasında 389,5 TL’den işlem gördü. PETKM hisseleri 24,04, yıllık 209 kazandıran YKBNK hissesi 23,12 TL’den işlem gördü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.