Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Araç Sahipleri Mesleğine Göre Kaskoda İndirim Alacak

Gelen zamlarla kabaran kasko fiyatları trafikteki sigortalı araç sayısını düşürdü. Sigorta şirketleri müşterilerini kaçırmamak için indirim kampanyası başlattı.
Araç Sahipleri Mesleğine Göre Kaskoda İndirim Alacak
HABER GİRİŞ

Geçen yılı yüzde 140 zamla geçiren kasko fiyatlarından bu yıl indirim haberleri geliyor. Sigorta şirketleri, bazı meslek grupları için kasko poliçelerinde indirim kampanyasına gitti. Yüzde 35 oranına kadar uygulanan indirimlerden ailelerin de yararlanabildiği öğrenildi.

Fiyatı yükselen araç sigortaları yüzünden trafiğe çıkan her 4 araçtan yalnızca birinin kaskosunun yapılması üzerine harekete geçen sigorta şirketleri, kaza karnesi riskli olmayan müşterilerini kaybetmemek için indirim kampanyası başlattı.

Meslek gruplarına göre indirim kampanyası başlatan sigorta şirketleri arasında; Anadolu Sigorta, Allianz Türkiye, Hepiyi Sigorta ve Ray Sigorta yer alıyor.

Kampanya dahilindeki meslek grupları arasında; polisler, askeri personel, öğretmenler, sağlık çalışanları, eczacılar, mimarlar, üniversitelerdeki akademik ve idari personel, noterler, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) mensupları ve eşleri, Türkiye Barolar Birliği’ne (TBB) kayıtlı avukatlar, Türk Hava Yolları (THY) çalışanları ve emeklileri, Merkez Bankası çalışanları sıralanıyor. (AA)

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın