Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Analiz Sonucu Çıktı: 100 Kat Kazanç Vadeden 10 Kripto Para Birimi

Ünlü analiz şirketi, kripto sektörüne yatırım yapmayı düşünenler için 100 kat kazanç potansiyeli barındıran kripto para birimlerini sıraladı. Detaylar haberde;
Analiz Sonucu Çıktı: 100 Kat Kazanç Vadeden 10 Kripto Para Birimi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Veri ve analiz odaklı odaklı yayıncılık şirketi Analytics Insight’ın analist kadrosunun takipçilerine bir mesajı var: Kriptoya yatırım yapmayı mı planlıyorsunuz? İşte 100 kat kazanç için yatırım yapmaya değer en iyi 10 kripto para birimi…

Son dönemde kripto para birimlerine talebin giderek artış gösterdiği biliniyor. Bu durum kripto varlıkların sağladığı getirileri kaçırmamak adına önemlidir. Bunun yanında piyasada sayısız kripto paranın bulunmasına şaşmamalı. Ancak, hangisine yatırım yapılacağı her zaman büyük bir soru olarak akıllarda yer etmektedir.

İyimser bakış açısına sahip olanlar, kripto pazarının 2030 yılına kadar yaklaşık 250 trilyon dolar değerine ulaşmasını bekliyorlar. Ancak tüm bu büyük değerin sadece bir kısmının Bitcoin tarafından karşılanacağı bir gerçek. Pazarın daha büyük kısmı, Ethereum veya Solana gibi büyük potansiyel vadeden kripto paraların elinde olacak.

Halihazırda 22.000’den fazla kripto para projesi bulunduğu göz önüne alınırsa, 2023 yılı içinde varlıklarına yatırım yapmaya değer en iyi kripto para birimlerini bulmak çok zor olabilir. İşte, 2023’ün sonuna kadar 100 kat kazanç için yatırım yapmaya değer ilk 10 kripto paranın listesi:

Bitcoin (BTC) Her Zaman Sepette Bulunmalı!

Bilindiği üzere Bitcoin üretimi 21 milyon adet ile sınırlandırılmış durumdadır. Ayrıca üretim her dört yılda bir neredeyse yarı yarıya azalmaktadır. Bu da dolaşımdaki arzının azalmaya devam ettiğinin bir göstergesidir.

GCM Yatırım Banner

2140 yılında sonuncusu çıkartılacak olan Bitcoin, sınırlı arzının yanı sıra enflasyondan etkilenmeyişine bağlı olarak yatırımcılarına gelecek için büyük fırsatlar sunuyor. Amiral kripto para birimi, 2023’te satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biridir.

Binance Coin (BNB) 2023 Sonunda 610 Doları Geçebilir

BNB’nin geleceği büyük ölçüde Binance kripto para borsasının büyümesine bağlı durumdadır. Mevcut senaryoya göre BNB’nin geleceği oldukça ışıltılı görünüyor ve bu da fiyatların yeni zirveleri görebilmesini sağlayacaktır.

Analistlerin fiyat tahminine bakıldığında 2023’ün sonuna gelindiğinde BNB fiyatının 610 doları geçme ihtimalinden bahsediliyor. Bu nedenle, şu an sadece 270 dolar civarında değere sahip olan BNB, barındırdığı potansiyelle 100 kat kazanç için yatırım yapmaya değer en önemli kripto para birimlerinden biridir.

Dogecoin (DOGE) Gözden Kaçmamalı!

2013 yılında piyasaya sürülen meme tabanlı kripto para birimi Dogecoin günümüze kadar oldukça başarılı bir grafik sergilemiş durumda. Sadece son birkaç yıl içindeki çıkışıyla en yüksek piyasa değerine sahip kripto varlıklardan biri haline geldi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter

Dünyanın en zengin kişisi unvanına sahip Elon Musk’ın da dönem dönem desteğini arkasına alan DOGE, listede gözden kaçmaması gereken en önemli alternatiflerden birisidir.

Shiba Inu (SHIB) Umut Veriyor

Dikkate değer bir diğer kripto para birimi ise yine başlangıçta şaka amaçlı piyasa sürülen SHIB’dir. Ethereum ekosisteminin gelişmişliği ve güvenliğinden faydalanan, daha çok topluluk odaklı bir kripto varlıktır.

SHIB son dönemde çeşitli iş birlikleri ile kullanım alanını geliştirirken, geliştiricileri Shiba Inu topluluğunu memnun eden yenilikleri bir bir uygulamaya sokmaktadır. Gösterilen büyüme dikkat çekici seviyede önemli olduğundan son dönem Shiba Inu için gerçekten oldukça umut verici olmuştur. Sonuç? SHIB takip etmeye değer!

USD Coin (USDC) Oynaklık Riskinden Sizi Korur

USDC, ABD dolarının değerine sabitlenmiş olan stabil bir kripto paradır. 1 USDC’yi her daim 1 dolar karşılığında bozdurabilirsiniz. Buna bağlı olarak fiyatı sabittir.

Bu durum USDC’yi, Ethereum ve Bitcoin gibi önder para birimleriyle bağlantılı fiyat riski ve oynaklık durumundan kaçınmak isteyen kripto yatırımcıları için popüler bir seçim haline getiriyor. Sonuç olarak, 2023’ün sonuna kadar 100 kat kazanç için yatırım yapmaya değer ilk 10 kripto para biriminden biridir.

Polygon (MATIC) Deflasyonist Bir Hal Aldı

Yakın zaman önce ABD merkezli kripto yatırım uygulaması Robinhood’un destek eklediği duyurulan Polygon, yine kısa süre önce açık kaynaklı NFT piyasası Seaport’un desteğini aldı. Geçtiğimiz aylarda Polygon Wallet Suite hizmeti de tanıtılmıştı.

Ethereum yakım mekanizmasının uygulanmaya başlaması 10 milyarlık token arzına sahip olan MATIC’te ciddi bir deflasyonist etki yarattı. Amaç, token sirkülasyonu sonucunda tokenın genel değerini iyileştirmektir.

Ripple (XRP) Üstün Özellikleriyle Öne Çıkıyor

Ripple ağının yerel tokenı olan XRP her geçen gün dünya çapında kullanım alanı genişleyen bir kripto para birimi konumuna geldi. Ripple ağı, konsensüs protokolüne bağlı olarak işlemleri düşük maliyetle ve minimum enerjiyle saniyeler içinde işleyebiliyor. Bu durum, onu çevre dostu kripto para birimlerinden biri yapıyor. Ripple yöneticilerinin de çevreye duyarlılık konusunda ne kadar tutkulu oldukları biliniyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter

SEC ile devam eden davası nedeniyle üzerinde bir süredir baskı olsa da XRP, barındırdığı potansiyelle 100x için yatırım yapmaya değer ilk 10 kripto para biriminden biridir.

Solana’nın (SOL) Geleceği Parlak

Pek çok NFT, DeFI ve Web3 projesine ev sahipliği yapan Solana ağı son dönemin en popüler blok zincirleri arasında başı çekmektedir. Oldukça yüksek performanslı ve izne ihtiyacı olmayan bir blok zinciri uygulayan açık kaynaklı bir proje olan Solana geliştirme, hız ve düşük işlem maliyetleri ile göze çarpmaktadır.

Adeta devrim niteliğindeki pek çok niteliği nedeniyle birçok kripto yatırımcısını kendine çeken Solana’nın geleceği oldukça parlak görünmektedir. Solana ağındaki NFT satışlarının üstüne koyarak ilerlemesi de dikkat çekici bir diğer özellik.

Cardano (ADA) Yatırım için Cazip

Ölçeklenebilmesinin dışında güvenilir bir yapıya sahip olan Cardano üçüncü nesil blockchain platformudur. Barındırdığı özelliklerin Ethereum ve Bitcoin gibi ikinci nesil kriptoların en iyi bileşimlerini sunduğunun altını çizmek gerekir.

Cardano, Proof of Work (PoW) yerine Proof of Stake (PoS) yani hisse ispatı mekanizmasını kullanır ve diğer şifreleme sistemlerine göre sürdürülebilirliğini artırır. Uzmanlar, bunun gibi özelliklerine dayanarak Cardano’ya yatırım yapılmasını tavsiye etmekte.

Avalanche (AVAX) Gelecek Yıl Sonunda Harika Bir Yerde Olabilir

Avalanche; merkeziyetsiz finansal varlıklar, finans uygulamaları ve kripto para işlem platformları için pratik, güvenli ve ölçeklenebilen bir yapı sunmak amacıyla oluşturulmuş bir ağdır. Birçok blok zinciri ile birlikte çalışabilirlik potansiyeli sınırsız olup kullanım durumuna göre konsensüs algoritmalarını değiştirir. Ayrıca ağın diğer ağlardan daha fazla doğrulayıcısı vardır.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter

Avalanche ağlarında ödüllendirme ve ödeme mekanizmalarının üzerinden işlediği AVAX da gelecek yılın sonuna kadar 100 kat kazanç için yatırım yapmaya değer ilk 10 kripto para birimi arasındaki yerini almıştır.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.