Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Analiste Göre Bu Altcoin Piyasanın Çoğundan Daha İyi Performans Gösterdi

InvestAnswers’ten bir analist merkeziyetsiz borsa tokenine dikkat çekti ve piyasadan pozitif ayrıştığını savundu.
Analiste Göre Bu Altcoin Piyasanın Çoğundan Daha İyi Performans Gösterdi
HABER GİRİŞ

Kripto para piyasası yıl boyunca kötü bir dönemden geçerken, bazı altcoinler sağladığı kazanç ile diğer varlıklardan ayrışıyor. Bir kripto analisti bu varlıklardan birisine dikkat çekti. InvestAnswers kanalında bir analist, merkezi olmayan borsa tokeni GMX’in performansı ile ayrıştığını söyledi.

Analist devam eden kripto ayı piyasasına rağmen GMX’in Bitcoin ve genel olarak altcoin pazarından önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiğini belirtti. GMX’in son 30 günde yüzde 60’a yakın arttığına dikkat çeken analist, aynı dönemde bir diğer merkeziyetsiz borsa tokeni GNS’nin yüzde 5 arttığını belirtti.

Analist GMX’in tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece yaklaşık yüzde 8 uzakta olduğunu ve şu anda piyasanın doğası düşünüldüğünde bunun inanılmaz olduğunu söyledi.

GMX yeni ATH grafiği
Kaynak: InvestAnswers

Bu durumu FTX’in çöküşünden sonra merkezi borsalara duyulan güvenin aşınmasına bağladı. GMX’in benzersiz kullanıcıları çekmeye ve hacmi ve açık ilgiyi artırmaya devam ettiğini sözlerine ekledi.

GMX, sürekli vadeli işlemlerde yaygın olarak kullanlıyor ve projenin web sitesine göre düşük takas ücretleri ve sıfır fiyat etkisi ticareti sağlamayı amaçlıyor. Altcoin halihazırda Ethereum ölçeklendirme çözümü Arbitrum ve akıllı sözleşme platformu Avalanche üzerinde kullanılabiliyor.

GCM Yatırım Banner

GMX yazım itibarıyla 52 dolar işlem görüyor. Dijital varlık yalnızca iki gün önce 60 dolara çıkmış ve tarihi zirvesine dokunmuştu.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.