Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Algorand 300 Milyon Dolarlık DeFi İnovasyonu Başlatıyor

Viridis DeFi Fonu, borsalar, para piyasaları ve NFT platformları gibi merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesini destekleyecek.
Algorand 300 Milyon Dolarlık DeFi İnovasyonu Başlatıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Algorand Vakfı, kendi ağında merkezi olmayan finansta (DeFi) yeniliği desteklemek için 300 milyon dolar değerinde yeni bir fon başlattı. Viridis DeFi Fonu, borsalar, para piyasaları ve NFT platformları gibi merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesini amaçlıyor.

Fonun 5 milyon dolarlık iki SupaGrants lansmanı ile başladığını duyuruldu.İlk SupaGrant, Algorand ile Ethereum gibi diğer ağlar arasında köprü kurmaya yönelik uygulamaları desteklerken, ikincisi, blok zincirlerine gerçek dünya bilgisi sağlayan oracle ağlarını ilgili fiyat beslemeleriyle entegre etmek için teklifler arayacak.

Algorand fiyat grafiği
Kaynak: piyasa.paratic.com

Algorand’ın halihazırda üzerinde inşa ettiği yaklaşık 700 kuruluş bulunuyor. TechCrunch’ın kurucusu Michael Arrington’ın Haziran ayında Algorand tabanlı projeler için 100 milyon dolarlık bir fon başlatan kripto risk sermayesi şirketi Arrington Capital dahil olmak üzere ok sayıda kuruluş Algorand’ı destekliyor.

Algorand son veriler ışığında 2.06 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto para biriminin piyasa değeri 10.8 milyar dolar seviyesinde ve 17. sırada bulunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu