Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

AFAD Açıkladı! 3 Ayda 33 Binden Fazla Deprem Oldu

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), 6 Şubat-6 Mayıs tarihlerinde deprem bölgesinde meydana gelen sarsıntıları açıkladı. Detaylar haberde...
AFAD Açıkladı!  3 Ayda 33 Binden Fazla Deprem Oldu
Yorum

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), 6 Şubat-6 Mayıs tarihlerinde meydana gelen depremler ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

AFAD sosyal medya hesabından 6 Şubat Kahramanmaraş Pazarcık (Mw 7.7) ve Elbistan (Mw 7.6) depremlerinden sonra  6 Şubat-6 Mayıs tarihleri arasında 33 bin 077 depremin meydana geldiğini açıkladı. Ülkemiz ve yakın çevresindeki deprem aktivitesi AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı tarafından 7 gün 24 saat izlenmekte olduğu bildirildi.

AFAD Deprem 6 Şubat-6 Mayıs
Kaynak: Twitter

AFAD en son 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerin ardından afet bölgesindeki deprem aktivitesine dair güncel bilgileri paylaşmıştı. Kurumdan yapılan açıklamaya göre 6 Şubat ila 6 Nisan 2023 tarihleri arasındaki iki aylık süreçte 24 bin 927 deprem meydana geldiğini açıklamıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu