Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

2 Büyük Meme Coin Pazardaki Dalgalanmaya Rağmen Patladı!

PEPE ve BONK, devam eden kripto para piyasası düzeltmesinin ortasında en iyi performans gösteren meme coinler olarak öne çıktı. Detaylar haberde;
2 Büyük Meme Coin Pazardaki Dalgalanmaya Rağmen Patladı!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasası bugünün erken saatlerinde kan kaybetmeye devam ederken, ABD enflasyon verilerinin açıklanmasıyla tablo tersine döndü ve yükseliş başladı. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Solana (SOL), Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda önde gelen dijital varlık böylelikle kırmızı görünümden kurtulmaya başladı.

Bununla birlikte, birkaç meme coin devam eden düzeltme sürecinde ve sonrasında gösterdiği performansla dikkat çekti. Gün içindeki kazançları yüzde 10’u aşan Pepe (PEPE) ve Bonk Inu (BONK) bu meme coinlerin önde gelenleri arasında yer alıyor.

Fiyat ve İşlem Hacimlerinde Dikkat Çekici Artış

Piyasa değeri açısından en büyük altı meme coin arasında yer alan bu coinlerden kurbağa temalı olan PEPE üçüncü, Solana tabanlı BONK ise altıncı sırada yer alıyor.

Meme Coin Pazarında Güncel Durum
Kaynak: CoinMarketCap

PEPE, önemli fiyat artışının yanı sıra tüm meme coinleri geride bıraktığı bir ölçümle de ön plana çıktı. Coinin günlük işlem hacmi 1,2 milyar doları aşarak Dogecoin’i (DOGE) ve bu kategorideki diğer tüm meme coinleri geride bıraktı.

DOGE ikinci sırada yer alırken, günlük işlem hacmi yaklaşık 1,1 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

GCM Yatırım Banner

Çok sayıda sektör katılımcısı PEPE ve BONK’un yükselişlerine dikkat çekerek yakın gelecekte daha fazla yükseliş öngördü.

Sosyal medya platformu X hesabı üzerinden bugün paylaşımda bulunan analist Davie Satoshi, kurbağa temalı meme coinin, çok aylık bir destek hattından sıçradığını ve şimdi yeni zirvelere doğru ilerlediğini iddia etti.

NFTDavie PEPE'den Yükseliş Bekliyor
Kaynak: X / @NFTdavie

Clifton Fx ise yaptığı paylaşımda, BONK için 6 saatlik bir zaman diliminde alçalan takoz formasyonu tespit ettiğini bildirdi.

Clifton, BONK'tan Patlama Bekliyor
Kaynak: X / @clifton_ideas

Analist, fiyat için bu olumlu sinyalle birlikte ufukta büyük bir yükseliş dalgası olabileceğini öne sürdü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın