Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

ZOREN’e SPK Onayı Geldi

Hisselerinde yıllık primi enflasyonla yarışan Zorlu Enerji, konsolide finansal tablolar için SPK’ya yapılan ek süre talebine dair açıklama paylaştı.
ZOREN’e SPK Onayı Geldi
HABER GİRİŞ

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden, konsolide finansal tablolar için Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) yapılan ek süre talebi hakkında özel durum açıklamasını paylaştı.

SPK’ya yapılan ek süre talebinin kabul edildiği bildirildi. Açıklamada, “Şirketimizin 31 Mart 2024 tarihli konsolide finansal tablolarının KAP’ta yayınlanmasına ilişkin olarak, 5 Temmuz 2024 tarihine kadar uzatılması yönündeki Sermaye Piyasası Kurulu’na yaptığımız ek süre başvurusu, kurul tarafından uygun bulunmuştur” denildi.

ZOREN Hisse 24.06.2024
Kaynak: Paratic Piyasalar

Zorlu Enerji’nin SPK onayını duyurduğu günde ZOREN kodlu hisseler sınırlı bir yükselişte kayda geçti. Yıllık primi yüzde 86 oranında olan ZOREN, haftalık yüzde 4’e yakın yükseliş kaydetti. Yazım anında yüzde 1’in altında artıda 5,64 liradan işlem gördü.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.