Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ziraat Bankası’ndan Esnafa Müjde! Bu Destek Paketinden Yararlanacaklar

Ziraat Bankası, akaryakıt istasyonlarına özel kampanyasına esnafı da dahil ettiğini duyurdu. Detaylar haberde...
Ziraat Bankası’ndan Esnafa Müjde! Bu Destek Paketinden Yararlanacaklar
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME

Ziraat Bankası, esnafı sevindirecek haberi verdi. Banka akaryakıt istasyonlarına özel kampanyasına esnafı da dahil etti.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre Ziraat Bankası’nın daha önce akaryakıt sektörüne özel hayata geçirdiği üye iş yeri destek paketinden esnaf da yararlanacak.

Bankanın akaryakıt istasyonlarına özel desteği devam ederken, kampanyaya özel belirlediği üye iş yeri fiyatlamalarıyla esnafa da maliyet avantajı sağlamış olacak.

Uygulama kapsamında müşterilerin kredi kartı ve banka kartı ile yapacakları alışverişlerde esnaflar tercihine göre 2 seçenek kullanabilecek.

Esnaf müşterilerinin kredi kartı ve banka kartı ile yapacakları alışverişlerde kendilerine özel belirlenmiş fiyat ve ücretleri tercihlerine göre komisyonlu ve blokeli olarak belirlenen seçeneklerle kullanabilecek.

GCM Yatırım Banner

Söz konusu uygulama ile tüm kart tipleri için kullanılabilecek yüzde 2,39 komisyon oranından veya komisyonsuz blokeli avantajlı fiyatlama koşullarından yararlanılabilecek.

Bunu yanında aylık üye iş yeri ücretleri yüzde 50 indirimli olarak uygulanacak. Ziraat Bankası bu sayede hem işletmelerin hem de son tüketicinin desteklenmesini hedefliyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.