Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ziraat Bankası’ndan Akaryakıt Sektörüne Düşük Faiz

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamayla akaryakıt sektörüne desteğini devam ettiğine işaret edilerek maliyet avantajı sağlayacak uygulama duyuruldu. İşte detaylar;
Ziraat Bankası’ndan Akaryakıt Sektörüne Düşük Faiz
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamayla akaryakıt sektörüne desteğin devam ettiği bildirildi. Açıklamada Ziraat Bankası’nın, akaryakıt sektöründe üye iş yerlerine özel olarak belirlediği fiyat ve ücretlerle maliyet avantajı sunmaya devam ettiği paylaşıldı.

Bankanın böylece akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerini, dolayısıyla son tüketicinin desteklenmesini hedeflediği kaydedildi.

Ziraat Bankası Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Sağlık, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Sağlık, kredi kartı ve banka kartı ile yapılacak akaryakıt alımlarımda, firma maliyetlerinin azaltılmasına katkıda bulunmanın hedeflendiğini belirtti.

Söz konusu hedef doğrultusunda üye iş yeri komisyon oranlarının ve POS ücretlerinin iş yerinin tercihine göre üç farklı modeldeki özel fiyatlama seçenekleriyle belirlenebileceğini vurguladı.

Ziraat BANKKART’a Özel Yüzde 1,59’a Varan Fiyatlama

Her firma ve bayinin kendi özel koşullarına uygun olan fiyatlama modelini tercih ettiğini dile getiren Sağlık, uygulama kapsamında bankanın kartlarının Ziraat BANKKART’a özel yüzde 1,59’a varan avantajlı fiyatlama koşullarından yararlanabileceğine işaret etti.

GCM Yatırım Banner

Tüm bunlara ek olarak firmalara, avantajlı faiz oranlarıyla Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) ve indirimli komisyon oranı ile teminat mektubu imkanlarının da sunulacağını paylaştı.

Sağlık açıklamasında, “Ziraat Bankası, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da ülkemiz ekonomisinin güçlendirilmesine katkı sağlamaya ve müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir.” ifadeleriyle dikkat çekti.

KAYNAK: AA

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.