Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

ZEDUR’un Yüzde 599 Bedelsiz Sermaye Artırımı Tescillendi

Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş., yüzde 599 oranında bedelsiz sermaye artırımına gittiği ZEDUR kodlu hisseleri için tescil aldığını duyurdu.
ZEDUR’un Yüzde 599 Bedelsiz Sermaye Artırımı Tescillendi
HABER GİRİŞ

Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bedelsiz sermaye artırımının Ticaret Sicil Gazetesi’nde tescil ve ilan edilmesi hakkında açıklamasını paylaştı.

Bedelsiz sermaye artırımı işlemlerinin Ticaret Sicil Müdürlüğünce tescil edildiği ve Ticaret Sicil Gazetesi’nde bugün yayımlandığı kaydedildi.

Zedur Enerji’nin sermayesinin tamamı iç kaynaklardan karşılanacak şekilde 25 milyon TL’den 174 milyon 750 bin TL‘ye çıkarıldığı bildirildi.

Yüzde 599 oranında gerçekleşen bedelsiz artırımının 23.05.2024 tarih ve 11088 Sayılı Ticaret Sicil Gazetesi’nde ilan edildiği duyuruldu.

ZEDUR Hisse 23.05.2024
Kaynak: Paratic Piyasalar

ZEDUR enerjinin resmiyet kazanan yüzde 599 oranındaki sermaye artırım kararına ilişkin son gelişmeleri duyurduğu günde şirketin ZEDUR kodlu hisseleri ekside kayda geçti.

GCM Yatırım Banner

Yıllık primi yüzde 193’ü gören hisseler bu hafta düşüş sarmalına kapıldı. Haftalık yüzde 2’nin üzerinde değer kaybeden ZEDUR, yazım anında yüzde 1’in altındaki sınırlı düşüşüyle 105,7 liradan işlem gördü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.