Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 94 Patlayan Altcoin ATH’ye Koşuyor! Zirve Görülecek mi?

Aptos blok zincirinin yerel tokenı APT, yüzde 94'lük büyük yükseliş hareketiyle tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştı. Yeni zirve ne zaman? Detaylar;
Yüzde 94 Patlayan Altcoin ATH’ye Koşuyor! Zirve Görülecek mi?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Web 3 projelerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen bir proje olan katman 1 (L1) blockchain platformu Aptos, bu ay içinde yerel tokenı APT’nin fiyat artış hareketleriyle birlikte temel göstergelerde önemli bir yükseliş tablosu sergiliyor.

Tokenın fiyatı, önceki gün tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 19,92 dolara yaklaşarak 19,29 dolar seviyesine kadar çıkış gösterdi.

APT 20 Doları Hedefliyor

Kripto para piyasasındaki son fiyat düzeltmesine rağmen, Aptos’un APT tokenı Mart başından bu yana etkileyici bir yükseliş trendi içinde. Token, son 30 gün içinde yüzde 94‘ten fazla artış göstererek güçlü performans ortaya koydu.

Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimleri arasında 21. sıraya kadar yükselen APT, şu anda 7,3 milyar dolar piyasa değerinde ve ay başında kaydedilen 4 milyar dolar seviyesine kıyasla önemli bir sıçrama göstermiş durumda.

APT Fiyatı ATH'ye Yakın Seyrediyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Paratic Piyasalar verilerine göre APT işlem hacmi önemli bir artış göstererek son 24 saatte 542.531.437 dolara ulaştı ve bir önceki güne göre yüzde 90,70 oranında kayda değer bir artış gösterdi.

GCM Yatırım Banner

Günlük grafik ise APT’nin fiyatının haber yazımı itibarıyla 18 ila 19 dolar arasında dalgalandığını gösteriyor.

Altcoinin mevcut durumunu analiz eden kripto analisti Ronaldo Marquez, günlük APT/USD grafiği incelendiğinde önemli bir direnç seviyesinin gözlemlenmediğini, fiyatın 20 dolarlık kilometre taşına ulaşılabileceğini ve bunun, token için tüm zamanların en yüksek seviyesi anlamına geleceğini belirtti.

Yükseliş momentumunun sürdürülebilirliğinin ve yatırımcıların kazançlarını koruma kabiliyetinin, coinin gelecekteki performansının belirlenmesinde kilit rol oynayacağını söyleyen Marquez, bununla birlikte, kar elde etme ve satış baskısı durumunda bir sonraki destek seviyesi olan 17,36 doların olası bir yeniden testinin gündeme gelebileceğine dikkat çekti.

Söz konusu destek seviyesinin tutmaması durumunda APT için bir sonraki önemli destek seviyesinin 16,31 dolar olacağını, bununla birlikte, APT’nin yükseliş yapısının 12,14 dolar destek seviyesi kırılmadığı sürece bozulmadan kalacağını ve boğaların yüzde 30’luk keskin bir düşüş gerçekleşmediği sürece üstünlüğünü sürdüreceğini sözlerine ekledi.

Aptos 30 Günde 11 Milyon Token Sahibini Çekti

Aptos, yerel tokenı APT’deki fiyat artışının yanı sıra son 30 gün içinde temel göstergelerde de önemli bir büyüme kaydetti. Token Terminal verilerine göre token sahipleri son 30 gün içinde yüzde 3,4 artışla 11,79 milyon kişiye ulaştı ve önemli ölçüde büyüdü.

APT Göstergeleri Yükselişte
Kaynak: Token Terminal

Üretilen ücretler açısından da kayda değer artış görüldü. Son 30 gün içinde elde edilen ücretler 209,16 bin dolar oldu ve yüzde 87,8‘lik bir büyüme oranını temsil etti. Daha uzun bir zaman diliminde, Aptos tokenın işlem hacmi önemli bir genişleme yaşadı ve son 30 günde 10,82 milyar dolara ulaşarak yüzde 178,2‘lik önemli bir artış gösterdi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.