Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 477 Artan Meme Coin için Milyon Dolarlık Dev Hareket!

Kripto piyasasının en büyük meme coinlerinden biri için dengeler değişebilir! Milyon dolarlık dev hareket, altcoinin fiyatı üzerinde nasıl bir etki oluşturacak?
Yüzde 477 Artan Meme Coin için Milyon Dolarlık Dev Hareket!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Küresel bir algoritmik piyasa yapıcı olan Wintermute, Binance borsasından şaşırtıcı bir şekilde 158 milyar PEPE tokenını geri çekti. Yaklaşık 1,19 milyon dolar değerindeki bu işlem, meme coinin likiditesinde kayda değer bir değişim anlamına geliyor.

Büyük tutardaki bu işlemin PEPE için fiyat düzeltmesine yol açabileceği; PEPE’nin kritik risk çizgisinin üzerinde kalması durumunda ise kripto piyasasındaki oynaklık eğilimini tersine çevirebileceği belirtiliyor.

Milyarlarca PEPE Token Hareket Halinde

Wintermute’un son işlemi, özellikle firmanın sektörde yüksek frekanslı piyasa yapıcılığını temsil ettiği düşünüldüğünde kripto piyasasındaki stratejik konumunu yansıtıyor.

PEPE Marketleri Dağılım Tablosu
Kaynak: CoinMarketCap

Algoritmaları ve iş modelleri, piyasa verimliliğini ve likiditeyi artırmayı amaçlayan Wintermute’un PEPE tokenlarını Binance’ten önemli ölçüde geri çekmesi, yatırımcılar arasında bunun meme coinin piyasa değerini nasıl etkileyebileceğine ilişkin tartışmaları tetikledi.

Öte yandan, kripto analisti Bary Rahma, Tom Demark (TD) sıralı göstergesinin, PEPE’nin üç günlük grafiğinde bir satış sinyali vererek potansiyel kar alımına ve ardından bir fiyat düzeltmesine işaret ettiğini bildirdi.

GCM Yatırım Banner

Bu durumun, piyasa değeriyle en büyük üçüncü meme coin konumundaki PEPE’nin 0,00000629 dolar hatta 0,00000411 dolar seviyesine kadar gerileyebileceğini gösterdiğini ifade etti.

Yükseliş Senaryosunda Fiyat Nereye Gidebilir?

Bununla birlikte, oynaklığıyla bilinen kripto para piyasasının tersine dönme olasılıklarını barındırdığına değinen analist, üç günlük mum çubuğunun 0,00001340 dolar seviyesindeki risk çizgisinin üzerinde kapanmasının düşüş görünümünü etkileyeceğini belirtti.

PEPE Fiyat Seviyeleri Belirlendi
Kaynak: TradingView

Böylece bir yükseliş trendinin tetiklenerek, PEPE’nin 0,00002144 dolar hatta 0,00003050 dolar seviyesine doğru fırlayabileceğini kaydetti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın