Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 281 Kazandıran Borsadaki Şirketten Sözleşme Bombardımanı!

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş., bugün KAP'a yaptığı bildirimlerde dört farklı şirket ile imzalanan sözleşmelere dair bilgilendirmede bulundu. Detaylar;
Yüzde 281 Kazandıran Borsadaki Şirketten Sözleşme Bombardımanı!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Enerji santrallerinden evdeki prize kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üreten Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş., bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) dört farklı bildirimde bulundu.

Borsa İstanbul’da GEREL koduyla işlem gören şirketin bildirimlerinde her biri farklı bir şirket ile imzalanan sözleşmenin detaylarına yer verildi.

Üç ayrı bildirimde yapılan açıklamalarda, şirket ile SPARK, PLODSİ ve LIXHIUM firmaları arasında, G-Charge elektrikli araç şarj istasyonlarının söz konusu firmaların uygulamaları ile karşılıklı olarak entegrasyonu ve bu kapsamda elektrikli araçların G-Charge şarj istasyonlarından şarj edilebilmesine yönelik iş birliği ve gizlilik anlaşmaları imzalandığı bilgisi verildi.

Her üç anlaşmanın, şirket faaliyetlerine olumlu olarak yansıyacağı ifade edildi.

Günün bir diğer bildiriminde, şirket ile Alachaty Turizm Anonim Şirketi Arasında BusBar ve topraklama ürünlerini içeren toplamda 281 bin dolar tutarlı sözleşme imzalandığı belirtildi.

GCM Yatırım Banner

Açıklamanın devamında, bu sözleşmenin ve kurulan yeni iş ilişkisinin şirket cirosuna olumlu olarak yansıyacağı kaydedildi.

GEREL Hisseleri Günü Yükselişle Kapattı

Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi, haftanın dördüncü işlem gününü yüzde 3,54 değer artışıyla 9.054,18 puandan tamamlarken, GEREL hisseleri endeksle paralel hareket etti ve günü yükselişle tamamladı.

Hisselerin değeri, günlük yüzde 3,2‘lik artışla 38,2 TL seviyesine çıkış gösterdi.

GEREL Fiyat Grafiği Yükseliş Eğiliminde
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Gersan Elektrik hisseleri, uzun vadede de yatırımcısının yüzünü güldürüyor. Hisselerin, haftalık, aylık ve yıllık bazda yatırımcısına güncel olarak sırasıyla yüzde 11, yüzde 57 ve yüzde 282 oranında getiri sağladığı görülüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.