Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 240 Getirili Teknoloji Şirketinden Turkcell ile Ortaklık!

Smartiks Yazılım A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan bildirimde Turkcell Teknoloji Araştırma ve Geliştirme ile imzalanan sözleşmeyi duyurdu. Detaylar;
Yüzde 240 Getirili Teknoloji Şirketinden Turkcell ile Ortaklık!
HABER GİRİŞ

Yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile 2006 yılında kurulan Smartiks Yazılım A.Ş., bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Turkcell Teknoloji Araştırma ve Geliştirme A.Ş. ile sözleşme imzalanması hakkında bilgilendirmede bulundu.

Borsa İstanbul’da SMART koduyla işlem gören şirketin bildiriminde söz konusu sözleşmenin detaylarına yer verildi.

Açıklamada, Smartiks Yazılım A.Ş. ve Turkcell Teknoloji Araştırma ve Geliştirme A.Ş. (TTECH) arasında 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli olmak üzere ICM geliştirmeleri sözleşmesi imzalandığı bilgisi verildi.

ICM (Incentive & Compensation Management) projesi kapsamında Turkcell ve grup şirketlerinde gerçekleştirilen “Turkcell Group – Satış Prim ve Teşvik Sistemi Teknik Analiz, Geliştirme, Test Hizmetlerinin” sağlanmasının amaçlandığına değinildi.

Söz konusu sözleşmenin 18 Ağustos 2012 tarihinde şirket ile Turkcell ve TTECH grup şirketleri arasında imzalanan çerçeve sözleşmenin ayrılmaz bir eki olduğu ifade edildi.

GCM Yatırım Banner

SMART Hisseleri Çıkışta

Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi, 9 Temmuz Salı gününü yüzde 0,62 değer kaybıyla 10.796,57 puandan tamamlarken, SMART hisseleri endeksle ters yönde hareket etti ve yükseliş sergiledi.

Yıllık zirvesi 72,35 TL olan hisselerin değeri, günlük bazda yüzde 3,5‘lik yükselişle 35,72 TL seviyesine çıkış gösterdi.

SMART Hisseleri Bugün Yükseldi
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Smartiks Yazılım hisseleri, yıllık bazda ise yatırımcısına güncel olarak yüzde 240,2 oranında getiri sağlamış görünüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.