Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 155 Kar Açıklayan Şirket Milyon Liralık Sözleşme Duyurdu

2023 yılı dokuz aylık bilançosunda yüzde 155 net kar açıklayan Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., yeni sözleşmesini duyurdu. Detaylar;
Yüzde 155 Kar Açıklayan Şirket Milyon Liralık Sözleşme Duyurdu
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Borsa İstanbul’da DGNMO koduyla işlem görmekte olan Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bildirimde yeni iş ilişkisine dair bilgilendirmede bulundu.

DGNMO’dan Yeni Sözleşme Duyurusu

KAP bildiriminde şirketin yeni iş alımı ve sözleşme imzalanması hakkında detaylar verildi.

Açıklamada, şirket ile Kuzu Toplu Konut İnşaat A.Ş. arasında İstanbul Beyoğlu Okmeydanı Kentsel Dönüşüm 1. Etap 2. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları Projesi için hizmet sözleşmesi imzalandığı belirtildi.

İstanbul, Beyoğlu-Okmeydanı’ndaki inşaatların projesi için gerçekleştirilen hizmet sözleşmesinin mutfak dolapları ve banyo dolapları imalatı ve montaj işleri hususunda olduğu bildirildi.

Sözleşme uyarınca şirket tarafından imal edilecek ürünlerin toplam bedelinin 20 milyon 650 bin Türk Lirası olarak belirlendiği ifade edildi.

GCM Yatırım Banner

Şirket tarafınca imal edilecek ürünlerin tesliminin 12 Ekim 2024 tarihine kadar gerçekleştirilmesinin kararlaştırıldığı bilgisi verildi.

Bildirimde, yeni iş ilişkisinin şirketin ciro ve karlılığını olumlu etkilemesinin beklendiği ifadesine de yer verildi.

Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., 6 Kasım tarihinde 2023 yılının dokuz aylık faaliyet raporunu paylaşmıştı. Şirketin yılın ilk dokuz aylık dönemindeki net karı, bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 155’lik artış göstermişti.

DGNMO Hisseleri Günü Yükselişle Kapattı

Şirketin hisseleri, haftanın ikinci işlem gününü yüzde 5,1’lik yükselişle 11 TL seviyesinde kapattı.

Doğanlar Mobilya Hisse Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

DGNMO, haftalık grafikte yüzde 4,6, aylıkta ise yüzde 7,9 oranında kırmızı yakmış durumda. Yıllık bazda bakıldığında ise şirket hissesinin, yatırımcılarına güncel olarak yüzde 47,2’lik getiri sağladığı görülüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.