Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 127 Kar Açıklayan Şirket Demokratik Kongo Pazarında!

Yılın ilk dokuz aylık bölümünde yüzde 127 kar açıklayan Ceo Event Medya A.Ş., KAP bildiriminde yurt dışındaki yeni iş alımı hakkında açıklama yaptı. Detaylar;
Yüzde 127 Kar Açıklayan Şirket Demokratik Kongo Pazarında!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Borsa İstanbul’da CEOEM koduyla işlem görmekte olan Ceo Event Medya A.Ş., 14 Aralık tarihinde yaptığı Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) bildiriminde yurt dışında aldığı yeni işe ilişkin sözleşme detaylarını açıkladı.

Açıklamada, şirketin Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde düzenlenecek olan Kinşasa Kongre ve Finans Merkezi Açılış Organizasyonu’nu üstlendiği belirtildi.

Söz konusu iş ilişkisi kapsamında 680 bin dolar tutarlı hizmet sözleşmesinin Milvest Akaryakıt Finans ve Dış Ticaret A.Ş. ile imzalandığı bilgisi verildi.

Açılış organizasyonunun 19 Aralık 2023 tarihinde düzenleneceği ifade edildi.

Ceo Event Medya A.Ş., Kasım ayı içinde 2023 yılı üçüncü çeyrek bilançosunu KAP üzerinden paylaşmıştı.

GCM Yatırım Banner

Şirketin yılın ilk dokuz aylık dönemindeki net karının, 2022’nin aynı dönemine göre yüzde 127’lik çarpıcı artış göstermesi dikkat çekmişti. FAVÖK ise aynı dönem için yüzde 458 oranında artış göstermişti.

CEOEM Günü Düşüşle Tamamladı

Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi, günü yüzde 3,7’lik artışla kapatırken şirketin hisseleri, haftanın dördüncü işlem gününü düşüşle tamamladı.

Hisselerin değeri, günlük yüzde 1,9’luk düşüşle 22,5 TL seviyesine geriledi.

CEO Event Medya Hisse Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

CEOEM’un haftalık grafiğine bakıldığında yüzde 11,6 oranında kırmızı yaktığı görülüyor. Haftalık ve aylık grafikte ise yatırımcısına sırasıyla yüzde 4,1 ve yüzde 32,8 oranında getiri sağladığı görülüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.