Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yükselen Çelik Fenerbahçe’yle Sponsorluk Anlaşmasını Yeniledi

Yükselen Çelik, marka bilinirliğinin artması gibi olumlu katkıları nedeniyle Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı ile olan resmi sponsorluk anlaşmasını yeniledi.
Yükselen Çelik Fenerbahçe’yle Sponsorluk Anlaşmasını Yeniledi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Yükselen Çelik A.Ş. Fenerbahçe Spor Kulübü (SK) arasında yapılan sponsorluk anlaşması kapsamında, 2022-2023 sezonu için Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın resmi sponsoru olmuştu. Fenerbahçe Kadın Basketbol takımı, ilgili sponsorluk dönemi içinde Türkiye Şampiyonu olmanın yanı sıra Final Four’a katıldığı ve burada Euroleague Şampiyonu olduğu belirtildi.

Şirketin kurumsal iletişim ve PR faaliyetlerine olumlu katkı sağlayan bu gelişmelerin, marka değeri ve bilinirliğinin artmasına da yardımcı olduğu ifade edildi.

Yükselen Çelik söz konusu pozitif gelişmeler doğrultusunda 2023-2024 dönemi için Fenerbahçe Kadın Basketbol takımı resmi sponsoru olarak Fenerbahçe SK ile anlaşmanın yenilendiğini duyurdu.

Şirket açıklamasında, “Bu kapsamda Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın yurtiçindeki resmi müsabakaları ile Euroleague (Final Four dahil) tüm resmi maçlarında forma arkası numara altında ‘Yükselen’ markamız yer alacaktır.” ifadesine yer verildi.

Resmi sponsorluk anlaşmasının 2023-2024 döneminde şirketin gelirleri veya karlılığında herhangi bir etkisinin olmasının beklenmediği söylendi. Anlaşmanın sadece Yükselen Çelik markasına ve bilinirliğine olumlu şekilde katkı sağlayacağının düşünüldüğü vurgulandı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın