Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Yükselen Çelik Fenerbahçe’yle Sponsorluk Anlaşmasını Yeniledi

Yükselen Çelik, marka bilinirliğinin artması gibi olumlu katkıları nedeniyle Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı ile olan resmi sponsorluk anlaşmasını yeniledi.
Yükselen Çelik Fenerbahçe’yle Sponsorluk Anlaşmasını Yeniledi
Son Güncelleme: 
Yorum

Yükselen Çelik A.Ş. Fenerbahçe Spor Kulübü (SK) arasında yapılan sponsorluk anlaşması kapsamında, 2022-2023 sezonu için Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın resmi sponsoru olmuştu. Fenerbahçe Kadın Basketbol takımı, ilgili sponsorluk dönemi içinde Türkiye Şampiyonu olmanın yanı sıra Final Four’a katıldığı ve burada Euroleague Şampiyonu olduğu belirtildi.

Şirketin kurumsal iletişim ve PR faaliyetlerine olumlu katkı sağlayan bu gelişmelerin, marka değeri ve bilinirliğinin artmasına da yardımcı olduğu ifade edildi.

Yükselen Çelik söz konusu pozitif gelişmeler doğrultusunda 2023-2024 dönemi için Fenerbahçe Kadın Basketbol takımı resmi sponsoru olarak Fenerbahçe SK ile anlaşmanın yenilendiğini duyurdu.

Şirket açıklamasında, “Bu kapsamda Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın yurtiçindeki resmi müsabakaları ile Euroleague (Final Four dahil) tüm resmi maçlarında forma arkası numara altında ‘Yükselen’ markamız yer alacaktır.” ifadesine yer verildi.

Resmi sponsorluk anlaşmasının 2023-2024 döneminde şirketin gelirleri veya karlılığında herhangi bir etkisinin olmasının beklenmediği söylendi. Anlaşmanın sadece Yükselen Çelik markasına ve bilinirliğine olumlu şekilde katkı sağlayacağının düşünüldüğü vurgulandı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu