Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yılmaz Tunç Duyurdu: Bakanlık 64 Bilişim Uzmanı Alacak

Adalet Bakanı Tunç, bakanlık merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere 64 bilişim uzmanı alınacağını açıkladı. Detaylar haberin içerisinde;
Yılmaz Tunç Duyurdu: Bakanlık 64 Bilişim Uzmanı Alacak
HABER GİRİŞ

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç resmi X hesabı üzerinden bakanlık merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere 64 bilişim uzmanı alınacağını açıkladı. Tunç açıklamasında, Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü kadrosuna bilişim uzmanı alınacağını kaydetti.

Paylaşımında, yargı hizmetlerinde teknolojinin imkanlarından daha fazla yararlanmak ve vatandaşların adalete erişimini kolaylaştırmak için kadronun güçlendirileceğine işaret etti.

Yılmaz Tunç Personel Alımı Açıklaması
KAYNAK: X

Söz konusu personel alımının Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı merkez teşkilatı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü kadrosuna yapılacağına işaret edildi. Kadronun, bilişim uzmanı yeni çalışma personelleriyle güçlendirileceğinin altını çizdi.

İstihdam edilmek üzere alınacak 64 bilişim uzmanı sözleşmeli kadrosunun 32’sinin sözleşmeli bilişim personeli, 18’inin sözleşmeli çözümleyici ve 14’ünün ise mühendis olacağının bilgisini verdi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.