Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yıllık Yüzde 430 Kazandırdı! Sipariş Haberi Hisseyi Tavan Yaptı

Elite Naturel bugün KAP üzerinden deprem bölgesi için sipariş aldığını siparişi açıklamasıyla hissesi tavana koştu. Detaylar haberin içerisinde;
Yıllık Yüzde 430 Kazandırdı! Sipariş Haberi Hisseyi Tavan Yaptı
HABER GİRİŞ

2024 yılına yeni tesis yatırımı haberiyle başlayan Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ELITE) bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Bebek Maması Konusunda Ön Sipariş Alınması hakkında bildiri paylaştı.

Elite Naturel KAP bildirisinde, şirket bünyesindeki ar-ge faaliyetlerinin sonucu yakın zamanda üretimini başlatmak üzere ürün portföyüne organik bebek mamasını dahil ettiğini açıkladı.

Portföyüne dahil ettiği organik bebek mamasıyla ilgili Antakya deprem bölgesinde dağıtılmak üzere bir sosyal yardımlaşma kurumundan sipariş aldığının bilgisini verdi.

Söz konusu ön siparişin Katma Değer Vergisi (KDV) dahil 1 milyon lira tutarında olduğuna işaret etti.  Bu çerçevede, organik bebek maması ürünüyle ilgili pazarlama satış faaliyetlerinin de devam ettiği vurgulandı.

Paratic Piyasalar Elite Naturel Canlı Grafik
KAYNAK: Paratic Piyasalar

Yatırımcısına yıllık bazda yüzde 429,91 oranında kazanç sağlayan ELITE koduyla işlem gören şirket hissesi bugünkü kapanışını yüzde 10 artışla 63,25 lirayla tavan fiyattan yaptı.

GCM Yatırım Banner

Aylık bazda yüzde 25,12 yükselen paylar, haftalık ise yüzde 14,27 oranında artış kaydetti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın