Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yeşillenen 2 Meme Coin Çift Haneli Artışlarla Dikkat Çekiyor!

FLOKI ve MAGA meme coinleri fiyatlarındaki yükselişlerin yanı sıra zincir üstü göstergelerde ortaya koydukları çift haneli artışlarla da dikkat çekiyor. Detaylar;
Yeşillenen 2 Meme Coin Çift Haneli Artışlarla Dikkat Çekiyor!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto analitik platformu Lookonchain, 8 Nisan’dan bu yana Ethererum karşılığında FLOKI (FLOKI) ve MAGA TRUMP (MAGA) tokenlarını biriktiren büyük bir cüzdan yatırımcısını tespit etti. Cüzdanın alımlarını tespit eden platform, varlıklar yükselirken 3,5 milyon doların üzerinde gerçekleşmemiş bir kazanç kaydedildiğini ortaya koydu.

Meme coinler, son birkaç hafta içinde, muhtemelen Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) gelen sermaye rotasyonunun ya da piyasa katılımcıları arasında artan talebin bir sonucu olarak sürekli yükseldi.

FLOKI ve MAGA, Zincir Üstü Ölçümlerdeki Yükselişin Etkisiyle Arttı

Lookonchain, theunipcs.eth cüzdanını takip etti ve yatırımcının 8 Nisan’dan bu yana 4,56 milyar FLOKI (şu anda 1,1 milyon dolar değerinde) satın almak için 276,4 Ether (863 bin dolar) ve 6,27 milyar MAGA (şu anda 3,48 milyon dolar değerinde) satın almak için 18,45 Ether (57 bin dolar) harcadığını kaydetti.

MAGA ve FLOKI Hareketleri Dikkat Çekiyor
Kaynak: X / @lookonchain

Yatırımcı, satın alma işleminden bu yana, MAGA’da 3,4 milyon dolar ve FLOKI varlıklarında 245 bin dolar tutarında gerçekleşmemiş kazanç elde etti.

İki token, devam eden meme coin süper döngüsünde tutarlı bir şekilde yükseldi. Crypto.ro’ya göre süper döngü terimi, kripto fiyatlarının önemli ve sürekli bir yükseliş eğilimi yaşadığı uzun süreli yükseliş dönemlerini ifade ediyor.

GCM Yatırım Banner

FLOKI, Pazartesi günü değerine yaklaşık yüzde 17 ekledi ve son yedi günde yüzde 36’nın üzerinde kazanç sağladı.

Bir kripto zincir üstü metrik takipçisi olan Santiment’ten alınan veriler ise Pazartesi günü FLOKI’de aktif adres sayısında ve sosyal baskınlıkta bir artış olduğunu, aktif adres sayısının yüzde 10 arttığını ve sosyal baskınlığın yüzde 0,50 olduğunu gösterdi.

FLOKI Aktif Adresleri Artıyor
Kaynak: Santiment

Sosyal baskınlık metriği, bir tokenın sosyal medya platformlarındaki kripto konuşmalarında bahsedilme payını ölçer ve bunu yüzde puan olarak gösterir.

MAGA cephesinde ise aktif adresler Cumartesi günü 626 iken Pazartesi günü yaklaşık yüzde 300 artarak 2.498‘e yükseldi. Aktif adreslerdeki artış, meme coin için yükseliş anlatısını destekliyor. Sosyal baskınlık aynı dönemde yüzde 1,57’den yüzde 4,2‘ye tırmandı.

MAGA fiyatı, yazım itibarıyla 0,000614 dolar olup gün içinde yaklaşık yüzde 24 artış gösterdi ve hafta içinde yüzde 770’in üzerinde kazanç sağladı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.