Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yeşil Yatırım Yönetici Değişikliğini Duyururken, Hisseleri Düşüyor

Güne yatay bir giriş yapan Yeşil Yatırım hisse senedi değeri, ikinci yarıda %1,5 zayıfladı.
Yeşil Yatırım Yönetici Değişikliğini Duyururken, Hisseleri Düşüyor
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Yeşil Yatırım Holding A.Ş. Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi üyesi olarak görev yapan İsmail Suna’nın görevinden ayrılması sonucu yerine getirilen yeni ismi açıkladı.

Şirketin bugün yaptığı yönetim kurulu toplantısında alınan karar kapsamında, “Sermaye Piyasası Kurulu’nun belirlemiş olduğu mevzuattan kaynaklanan yükümlülüklerin yerine getirilmesi, Kurumsal Yönetim uygulamalarında koordinasyonu sağlamak ve üst düzey icracı yöneticiye çalışmaları hakkında raporlama yapmak üzere Muhsin Danışman’ın Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak atanmasına karar verilmiştir. “ bilgisi paylaşıldı.

Yeşil Yatırım Holding hisse senedi günü yatay geçirirken, yeni atama kararının ardından da sakinliğini korudu.
Yeşil Yatırım Holding Hissesi %1,40 Ekside
Kaynak: Paratic Piyasalar

YESIL koduyla BIST holding endeksi altında işlem gören şirket hisseleri, günü negatif yatay geçiriyor. Saat 14.55’te %1,39 değer kaybıyla 2,14 liradan işlem görüyor. Güne 2,16 liradan başlayıp, 2,13 – 2,17 dar fiyat aralığında seyretti.

Günlük kaybı %1’in üzerinde devam eden hisselerin an itibarıyla işlemde olan hacim miktarı 8.353.143 TL seviyesinde. Gün içinde aşağı yönlü hareketin devam etmesi halinde 2,1033 ile 2,1166 destekleri kritik bariyerler olarak izlenecek.

Yukarı yönlü hareket isteğinin oluşması halinde ise birinci direnç 2,1566, ikinci direnç 2,1833 olarak işaret ediliyor.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın