Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

YEO Teknoloji’den Milyon Dolarlık Sözleşme

YEO Teknoloji, bugün KAP'a yaptığı bildirim ile Azerbaycan'daki bir müşterisi ile milyon dolarlık anlaşma imzaladığını açıkladı. Detaylar haberde;
YEO Teknoloji’den Milyon Dolarlık Sözleşme

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bildirim paylaşan YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş., yeni bir iş anlaşması için sözleşme imzaladığını açıkladı. YEO Teknoloji, Azerbaycan’da bulunan bir müşterisi ile yaklaşık 6 milyon dolarlık sözleşme imzaladığına işaret etti.

KAP bildirisinde sözleşmeye, 330/110/10 kV’luk ve 110/35/10 kV’luk muhtelif Trafo Merkezlerinin kurulması hedefiyle Primer ve Sekonder ürün tedariği, koruma ve kumanda panoları, elektrik montaj işleri, mühendislik ve tüm devreye alım sürçlerinin dahil olduğu paylaşıldı.

YEO Teknoloji 6 milyon 39 bin 163 dolar değerindeki sözleşmenin 21 Kasım 2023’te Azerbaycan Cumhuriyeti’nde bulunan müşterisiyle imzalandığına işaret etti.

YEO Teknoloji Canlı Grafik Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Borsa İstanbul’da YEOTK koduyla işlem gören hisse bugün TSİ 10.36 itibarıyla yüzde 1,59 yükselerek 229,8 liradan işlem gördü. Hisse yatırımcısına aylık bazda yaklaşık yüzde 17,52, yıllık ise yüzde 159,21 kazandırdı.

MANŞET HABER
Döviz ve Borsa Kazançlarına Vergi Artırımı İddiası

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu