Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

YEO Teknoloji’den 3 Önemli Anlaşma

YEO Teknoloji, geçtiğimiz günlerde yapılan Solar+Storage Next Generation (NX) Güneş Enerjisi ve Enerji Depolama Fuarı’nda yeni anlaşmalarını duyurdu.
YEO Teknoloji’den 3 Önemli Anlaşma
Son Güncelleme: 
Yorum

Enerji sektörünün önde gelen şirketlerinden olan YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.’den gücüne güç katacak anlaşma haberi geldi. Şirket, söz konusu anlaşmaları 31 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında sektörü bir araya getiren Türkiye’nin tek güneş enerjisi ve enerji depolama sistemleri fuarı Solar+Storage NX’te duyurdu.

3D (dijitalizasyon, desentralizasyon, dekarbonizasyonu) vizyonuna uygun olarak yapılan anlaşmalarla ilgili YEO Teknoloji CEO’su Tolunay Yıldız’dan açıklama geldi.

Şirketin odağına 3D teknolojilerini aldığını, yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen enerjinin depolanması için de en yeni çözümleri yine Türkiye’de üreterek sunacağını söyledi. Enerji verimliliği ve sürdürülebilirliği iyileştirmek için makine öğrenimi ve yapay zeka ile teknolojiden faydalanacaklarını, dijitalleşme çalışmalarını hızlandıracaklarını ifade etti.

Bu işbirlikleri sayesinde enerji sektörünün geleceğine yön vermeye kararlı olduklarını sözlerine ekledi. Hedeflerinin sürdürülebilir  enerji projeleriyle doğal kaynakları korumak ve gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak olduğunu dile getirdi.

Söz konusu anlaşmalarla birlikte konut ve ticarethanelere batarya sistemi YEO-Solitek iş birliğiyle ulaşacak ve BrandIT ile dijitalizasyon güçlenecek.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu