Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Jeep’in “1941” Temalı Wrangler Rubicon Sarı Denizaltısı!

Jeep, 1941 Willys temalı çalışmasını gösterdi. Özel sarı rengi ve mat siyah parça detaylarıyla heyecan artırılmış!
Jeep’in “1941” Temalı Wrangler Rubicon Sarı Denizaltısı!
HABER GİRİŞ

Karşımızda Jeep’in gayet sempatik duran bol aksesuarlı ve donanımlı Wrangler Rubicon‘u duruyor. 2018 model yılı ile yeni yapısına kavuşturulan ikonik 4×4, her bir zaman diliminde bazı kavramların kendinden çıktığını belli edecek şekilde kendini gösteriyor. Cenevre Otomobil Fuarı’na çok canlı çıkan Jeep, Rubicon versiyonuyla ilgiyi kendinde topladı. FCA Group’un parça tedarikçisi Mopar yine işini en iyi şekilde yapmış. Mopar geliştirmelerini en yakın Easter Jeep Safari için odaklanılan 7 konsept Jeep araçlarında görmüştük.

Sarı denizaltıya benzeyen açık hava Wrangler’i %100 yasal olarak markasının off roada hazırladığı parçalarla bütünleştirilmiş. Kişilerin sonradan yapacakları uğraş verici eklemeler bir nevi standartlarda sunulmuş. Sunum yapılırken amacın 1941 yılındaki ilk Willy görünümlerine ulaşmak olduğunu öğrendik.

78 yıl öncesine giden Amerikalı şirket, kaputa Willys çıkışını hatırlatan tarih yazmış.

Yeni Jeep Wrangler Rubicon 1941Uzun süredir aynı karakter ve stillerde devam eden Jeep, gösterilen sarı Rubicon’la insanları daha fazla araziye teşvik etmek istiyor. Siyah-sarı kombin renklerde ilerletilen parçaların kaput kısmına “1941” yılı arması yapıştırılmış.

Araç üzerinde otantik 200 farklı parça kullanılmış.

Yeni Jeep Wrangler Rubicon 1941 Yan GörünümKlasik 7’li dik çubuktan oluşan ızgara, LED’li farları sarılıyor. Mat siyah rengin hakim olduğu Rubicon’da tarz bir tampon ve çamurluklara yerleştirilen off road lambaları akıllıca olmuş.

Süspansiyon takımı ile oynanarak yerden yükseliği artırılmış.

Yeni Jeep Wrangler Rubicon 1941 Mopar AksesuarDerin suların aracı olmaya aday Rubicon’a mat renkli şnorkel takılmış. Yan kısımda da 1941 yılı çıkartması kapılara yapıştırılmış. Mopar’dan gelen özel süspansiyon takımı ve siyah jantları saran arazi lastikleriyle birlikte toplamda 5 cm kadar araç yükseltilmiş.

GCM Yatırım Banner
Hella Yella Yellow sarı gövdeli Amerikan vatandaşının kokpitinin içi de canlı tutulmuş.

Yeni Jeep Wrangler Rubicon 1941 İç Kokpit YapısıSiyah deri koltuklara sarı yerine kırmızı kontras dikişler eşlik etmiş. Willys’si anma programında vites topuzu ve arazi vitesi ona göre uyarlanmış. Büyük bir bilgi ekranı orta kısımda yer alırken, arka kısımda oturanlar için daha havadar ortam oluşturulmuş.

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
2020 Yeni Jeep Gladiator’de Beklenen 2.0L Motor Olmayacak!

Model, renginden ve aksesuarlarından dolayı çok sempatik gözüküyor. Yürüyen kısımlarında gerçekleşen modifiyeler sayesinde derin sular ve ağır arazi şartları sorun olmaktan çıkartılmış. Biz de bu aracı aynı renkleri taşıyan bir karavanla hayal ettik. Böylelikle kampçıların da istediği yerlerde kalması sağlamış olabilirdi. 1941 Willys temalı Wrangler Rubicon sizce nasıl olmuş?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.