Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yeni Görevlendirmeleri Duyuran Metemtur’da Hisseler Düşüyor

Metemtur, şirketin faaliyetlerinin büyümesi ve çeşitlenmesi nedeniyle organizasyon değişikliği yaptı.
Yeni Görevlendirmeleri Duyuran Metemtur’da Hisseler Düşüyor
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Metemtur Yatırım Enerji Turizm ve İnşaat A.Ş. organizasyon değişikliği ve görevlendirmeler hakkında alınan yeni kararları duyurdu.

Bu doğrultuda Yatırımlar Direktörlüğü’nün Yatırımlardan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, Finansman ve Enerji Yatırımlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevi, Finansman ve İş Geliştirmeden sorumlu  Genel Müdür Yardımcılığı olarak değiştirildi.

Yönetim Kurulu üyesi Refik Karakaş, Finansman ve İş Geliştirmeden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi.
Metemtur Hisseleri Ekside
Kaynak: Paratic Piyasalar

Açıklamada  İdari ve Mali İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ihdas edilmesine karar verildiği bildirildi. Yatırımlar Direktörü olan Ertürk Zafer Ateş’in, Gündemir İnşaat Taahhüt Yapı Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’ne Müdürler Kurulu Başkanı olarak atanacağı söylendi.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkut Yavuz Ateş, Yatırımlardan sorumlu  Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi. İdari ve Mali İşlerden sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Şükrü Tuncer ise İdari ve Mali İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına atandı.

Metemtur hisseleri (METUR), saat 15.20’de %0,31 ekside işle4m görüyor. Son kapanışta 3,25 lirayı kaydeden Metemtur hisseleri, Çarşamba günü 3,26’dan açıldı.

GCM Yatırım Banner

Genel olarak sakin bir performans sergiledi. Gün içinde 3,22 – 3,29 dar bandında hareket eden şirket hisselerinin haftalık değişimi %1 artıyı işaret ediyor. Hisseler yatırımcısına bir ayda %6 kaybettirirken, bir yılda %3’ten fazla kazandırdı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.